+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Corel анонсував випуск нової версії мультимедійного пакету Roxio Toast 15 Titanium.

Roxio® Toast® 15 Titanium, провідний інструмент запису DVD-дисків на пристроях Mac®, використовує передову технологію Roxio Secure Burn, щоб забезпечити надійний захист файлів Mac і Windows® на оптичному диску або USB-накопичувачі. Інструмент створення професійного рівня Toast MyDVD містить понад 20 стильних тематичних шаблонів з меню, підменю та розділами. За допомогою зручного відеоредактора Toast® Slice™ ви можете швидко нарізати відео. Розширений інструмент захоплення дозволяє записувати системний звук і закадровий голос, а також захоплювати будь-яку область екрану. Roxio® Toast® 15 Titanium підтримує новітні пристрої і надає повний набір необхідних інструментів для обробки мультимедійних файлів на домашньому ПК, мобільному пристрої або в Мережі.

Що нового в Roxio Toast 15 Titanium

Новизна! Відеоредактор toast® Slice™

Простий і зручний відеоредактор Toast Slice допоможе вам швидко вирізати непотрібні сцени з відео. Під час відтворення відео клацніть, щоб вибрати розділи, які потрібно зберегти пізніше. Легко розміщуйте виділені фрагменти на часовій шкалі, перетягуючи мітки початку та кінця. Експортуйте кліпи у файл і надсилайте їх на Toast® MyDVD для запису на диск або на iMovie для подальшого редагування.

Новизна! Захистіть свої файли за допомогою Roxio Secure Burn

Захистіть файли, записані на оптичний диск або USB накопичувач, за допомогою простого інструменту з потужним алгоритмом шифрування. Roxio Secure Burn підтримує формати даних Mac і Windows, тому зашифровані файли можна відкривати практично на будь-якому пристрої.

Покращена функція! Toast® MyDVD® програмне забезпечення для запису відео з новими шаблонами

Перетворіть своє відео на професійно розроблений мультимедійний диск, використовуючи понад 20 вбудованих шаблонів тем для створення красивих меню.

Покращена функція! Зйомка аудіо та відео з екрана ПК, мобільних пристроїв і веб-ресурсів

Живий знімок екрана є ідеальним інструментом для викладачів, тренерів та всіх, кому потрібно створювати навчальні відео, записувати системне аудіо, захоплювати вміст із екрана та накладати закадровий голос.


Мінімальні системні вимоги:

Вимоги до обладнання та програмного забезпечення

• Комп'ютер Mac® на базі® Intel
• 1 ГБ оперативної пам'яті (2 ГБ рекомендовано для редакції Pro).
• Mac OS® X 10.7, 10.9, 10.10 або 10.11. Деякі функції працюють на пристроях з Mac OS 10.8. • Приблизно 1 ГБ (5 ГБ для Pro-версії) вільного місця на диску для установки всіх компонентів.
• DVD-привід для установки з диска.
• Підключення до Інтернету для завантаження відеоуроків, пакетів сумісності для операційних систем, оновлень продуктів або функцій.

 

Підтримувані формати вводу

• Аудіо: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC і Dolby® Digital AC-3.
• Відео: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV і F4V для Adobe® Flash®, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS папок і запису EyeTV.
• Фото: BMP, GIF, JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF.
• Образи дисків: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG.

 

Мова інтерфейсу продукту

• Англійська, іспанська, італійська, німецька, французька, японська

 

* Наступні додаткові інструменти у випуску Toast 15 Pro доступні лише з англомовним інтерфейсом: HDR Express 3 та FotoMagico 5.
Для Corel Aftershot 3 доступні лише пакети англійської, німецької та японської мов.

Інші новини