+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Computer Business Review: Sungard Availability Services оголосила про банкрутство

Computer Business Review: Sungard Availability Services оголосила про банкрутство

SunGard - одна з провідних компаній у світі, що постачає програмне забезпечення та технології. На SunGard працюють понад 17 тис. співробітників, компанія обслуговує близько 25 тис. клієнтів у понад 70 країнах світу. SunGard - програмне забезпечення та процесингові рішення для сфери фінансів, освіти та державного сектору.

Сеть Sungard пов'язує фінансові організації та забезпечує безперебійний доступ до світових фінансових ринків, а також допомагає автоматизувати весь цикл торгів від виконання доручення до обробки результатів після завершення угоди. Система надає доступ до торгів по всьому світу, а до користувачів Sungard входять 47 з 50 найбільших фінансових компаній США.

У рамках послуги із забезпечення доступу до Sungard Orange виконує підключення замовників із урахуванням специфічних технічних вимог фінансових організацій. Захищені виділені канали доступу на базі власної міжнародної мережі Orange забезпечують максимальну швидкість та надійність передачі фінансових даних. Параметри з'єднання за необхідності можуть бути закріплені в угоді про рівень якості послуг (SLA), яка визначає фінансову відповідальність оператора за відхилення від заданих параметрів послуги.

Оплата послуги складається з одноразового платежу за інсталяцію та конфігурування обладнання Sungard на території замовника, а також щомісячної оплати доступу до фінансових сервісів Sungard.

Sungard Availability Services оголосила про банкрутство. Цим кроком компанія має намір скоротити борги втричі — із $1,25 млрд до $400 млн.

Sungard подала заяву про банкрутство відповідно до глави 11 закону США про банкрутство, що залишає за компанією право на подальшу реорганізацію з метою знизити заборгованість та операційні витрати. Ця угода створює «стійку структуру капіталу для підтримки інвестиційних планів та зростання компанії, а також покращує її загальне фінансове становище», йдеться у заяві виробника програмного забезпечення для фінансового сектора.

Більшість кредиторів та акціонерів підтримали план Sungard. Компанія збирається вийти з банкрутства якнайшвидше і продовжити роботу у звичайному режимі.

Як пише видання Computer Business Review, до початку квітня 2019 року до клієнтів Sungard входять 70% найбільших компаній зі списку Fortune 100, у вендора налічується 90 технологічних центрів, об'єднаних окремою захищеною мережевою магістраллю, а також 18 мобільних об'єктів. стратегічні місця. Однак великі борги та падіння рентабельності через конкуренцію з постачальниками хмарних сервісів змусили Sungard проводити банкрутство.

План передбачає виплати за всіма торговельними угодами, договорами зі співробітниками та іншими борговими зобов'язаннями, що не фінансуються. Компанія наголошує, що має достатньо ліквідних коштів для виконання своїх фінансових зобов'язань перед постачальниками та персоналом

Інші новини

Найкраща ціна