+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Coinbase повідомила про випуск дебетової карти, за допомогою якої клієнти зможуть оплачувати покупки, використовуючи біткоін, ефір та інші цифрові валюти.

Coinbase повідомила про випуск дебетової карти, за допомогою якої клієнти зможуть оплачувати покупки, використовуючи біткоїн, ефір та інші цифрові валюти.

Одна з найбільших у світі криптовалютних бірж Coinbase повідомила про випуск дебетової картки, за допомогою якої клієнти зможуть оплачувати покупки, використовуючи біткоїн, «ефір» та інші цифрові валюти.

Coinbase Card — це безконтактна дебетова карта Visa, яка синхронізується з обліковим записом користувача Coinbase. Банківська картка дозволяє оплачувати придбання товарів та послуг як інтернеті, так і у фізичних магазинах та установах.

Хоча до 10 квітня 2019 року Coinbase Card доступна лише у Великобританії, картою можна скористатися в будь-якому магазині по всьому світу, де приймають Visa. Біржа сама зробить конвертацію коштів у фіат для платежу як реального часу. Таким чином, рітейлери прийматимуть оплату не в крипто-, а в традиційній валюті.

Як розповів телеканалу CNBC керівник британського представництва Coinbase Зеєшан Фероз (Zeeshan Feroz), дебетова карта дозволить клієнтам витрачати криптовалюту та інвестувати в неї в рамках однієї платформи.

Максимум на добу з картки можна буде витратити активи на £10 000, для виведення коштів через банкомати встановлено ліміт £500. Комісія за транзакцію становитиме 2,5%, за зняття готівки понад £200 на місяць також стягуватиметься 1%.

Вартість випуску картки для першої тисячі користувачів становитиме £4,95. Замовити її можна через мобільний додаток Coinbase Card, там користувач вибирає криптовалюту для операцій і зможе керувати своїми засобами і відстежувати витрати.

Криптовалютна біржа планує налагодити випуск Coinbase Card за межами британського ринку, проте терміни цього вона не називає. Компанія планує отримати ліцензію на емісію електронних грошей у Європі, як це вона зробила у Великій Британії.

Інші новини