+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cloudflare запустив VPN-сервіс Warp на базі власного мобільного додатка

Cloudflare запустив VPN-сервіс Warp на базі власної мобільної програми

Сервіс доставки та захисту контенту Cloudflare запустив VPN-сервіс Warp на базі власної мобільної програми 1.1.1.1, призначеної для перенаправлення інтернет-з'єднання через DNS-сервера компанії.

За словами розробників, Warp дозволяє без втрати швидкості повністю перенаправляти весь інтернет-трафік захищеним каналом через сервери Cloudflare, захищати інформацію від прослуховування або провайдера, який продає дані про користувачів рекламодавцям, і при цьому не збільшувати енергоспоживання пристрою.

>

Warp призначений для «звичайних споживачів, які хочуть безпечніший інтернет», а не для технічних фахівців, заявляє Cloudflare — у сервісі є лише кнопка «включити» та «вимкнути», без точного налаштування серверів та інших налаштувань.

Стандартна версія Warp безкоштовна для всіх користувачів без обмеження швидкості. Також існує режим Warp+, який використовує технологію Argo для маршрутизації трафіку через більш швидкі та менш завантажені канали і таким чином зменшує час завантаження сайтів на 30%.

Отримати доступ до Warp+ можна двома способами — запросити користувача до сервісу за реферальним посиланням, за що обом дається 1 ГБ трафіку для Warp+, або сплатити щомісячну передплату.

Розробники ще оптимізують регіональні ціни на iOS, тому протягом кількох днів вона може зменшитися, уточнюється в блозі компанії.

Cloudflare заявляє, що Warp, на відміну від інших мобільних VPN-сервісів, зберігає анонімність користувачів: не зберігає логи, не передає дані рекламодавцям, не потребує персональної інформації до роботи. Компанія обіцяє регулярно перевіряти, чи забезпечується захист конфіденційності клієнтів за допомогою зовнішнього аудиту.

Вперше Cloudflare оголосила про роботу над Warp 1 квітня 2019 року. Компанія запрошувала користувачів до списку очікування, до 25 вересня в ньому було близько двох мільйонів людей

Інші новини

Найкраща ціна