+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Citrix оголосив про початок нової епохи продуктивності праці працівників

Citrix оголосив про початок нової доби продуктивності праці співробітників

У рамках Citrix Synergy, провідної конференції, присвяченій цифровим технологіям, Citrix презентував новий цифровий робочий простір, співробітництво з Google і рішення для кібербезпеки

Згідно з даними Інституту Геллапа, близько 85% співробітників слабо залучені до роботи, що веде за собою майже 7 трильйонів доларів збитків. Причина: надлишок додатків та технологій, які працівники змушені застосовувати у своїй щоденній діяльності. Щоб змінити цю ситуацію на краще Citrix представила оновлене інтелектуальне робоче місце Citrix Workspace.

За допомогою впровадження технології машинного навчання і оптимізації робочих процесів, реалізованих у ньому, тепер можливо покращити користувальницький досвід співробітників не тільки шляхом правильної організації роботи, але спрямовуючи їхню роботу, роблячи її по-справжньому «розумною».

Замість прогортання електронної пошти, пошуку в календарях або стомливого переміщення по безлічі вкладених меню в корпоративних додатках фахівці можуть у режимі «стрічки новин» отримувати потрібну інформацію на смартфон, планшет або ПК для швидкої роботи.

Крім того, Citrix також оголосила про плани включити в Citrix Workspace підтримку Google Cloud, щоб їх замовники змогли отримати додаткову гнучкість і свободу вибору при переході в хмари: вони зможуть швидше і ефективніше доставляти додатки на пристрої Google та операційні системи та розширити функціональні можливості користувачів.

Ще одним важливим питанням, якому приділили увагу на Citrix Synergy цього року, стала інформаційна безпека. На думку компанії, немає потреби вибирати між зручністю роботи користувачів та забезпеченням інформаційної безпеки. Глибоке розуміння поведінки користувачів та наявність інтелектуальних функцій, реалізованих у Citrix Analytics, дозволить досягти ідеального балансу між гнучкістю роботи та необхідністю зберегти захищене середовище, динамічно застосовуючи політики безпеки і при цьому, не заважаючи роботі користувачів. Це рішення також дає можливість виявляти загрози та автоматично запобігати їм.

Інші новини