+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Cisco AI Network Analytics включається до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage

Cisco AI Network Analytics включається до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage

Cisco DNA Center — центр управління та контролю кампусних, філіальних та граничних інтенційно-орієнтованих мереж.

Cisco повідомила про те, що Cisco AI Network Analytics увійде як стандартна складова в рішення Cisco DNA Assurance з доступністю в наступній версії Cisco DNA Center. При цьому Cisco AI Network Analytics включається до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage.

В той же час, у наступну версію Cisco DNA Center увійдуть мультидоменні інтегральні рішення, які також будуть включені до ліцензійного пакету Cisco DNA Advantage.

За інформацією розробників, наступна версія Cisco DNA Center стане доступною вже влітку 2019 року.

Функціональні можливості

 • Проектування
  • Cisco DNA Center дозволяє проектувати мережу з використанням інтуїтивно зрозумілих робочих процесів, починаючи з точок, де будуть розгорнуті мережеві пристрої.

  Безпечні політики

  • Можна задавати профілі користувачів та пристроїв, які спрощують доступ з високим рівнем безпеки та сегментацію мережі відповідно до потреб бізнесу.

  Автоматичне виділення ресурсів

  Cisco DNA Center дозволяє використовувати автоматизацію на основі політик, щоб надавати мережеві сервіси з урахуванням пріоритетів бізнесу та спростити розгортання пристроїв.

 • Проактивний контроль

  Є можливість доповнити засоби глибокого аналізу обширною інформацією про контекст, щоб забезпечити однаковість робочого середовища та проактивно оптимізувати мережу.

DNA Analytics та Assurance

Це єдиний центр керування для виконання завдань аналізу мережі. Можна переглядати інформацію та вживати заходів на основі отриманих даних, використовуючи єдиний інтерфейс.

Cisco DNA Center збирає дані про пристрої, програми та користувачів з кількох джерел, а потім застосовує розширені алгоритми аналізу для виявлення кореляції та пропонує заходи для відновлення.

 

Інші новини