+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Chef виклала у відкритий доступ вихідні коди всіх її DevOps програмних продуктів під ліцензією Apache 2

Chef виклала у відкритий доступ вихідні коди всіх її DevOps програмних продуктів під ліцензією Apache 2

Chef — один з найбільших у світі розробників DevOps-інструментів, що використовуються для автоматизації процесів розробки програмного забезпечення.

Chef оголосила про те, що вихідні коди всіх програмних продуктів, які розвиває компанія, викладені у відкритий доступ під ліцензією Apache 2.Таким чином, 100% софту Chef стало відноситься до категорії Open Source.

До початку квітня 2019 року Chef застосовувала модель, за якої були відкриті вихідники основних компонентів пропрієтарних продуктів, а також додаткових інструментів. Більшість із них адресовані корпоративним користувачам та призначені для забезпечення безпеки та впровадження ПЗ. Тепер усі ці інструменти, на які припадає до половини кодової бази компанії стали відкритими.

Ми уникаємо нашої моделі відкритого ядра. Зараз ми переходимо на розробку ПЗ тільки з відкритим вихідним кодом, — повідомив виданню TechCrunch старший віце-президент з продуктів та розробки Chef.

Відкрита модель, за його словами, стосується процесів розробки. Надалі компанія планує розкрити більше інформації про свою «дорожню карту», ​​набір функцій тощо. Всі комерційні продукти Chef будуть побудовані на базі того ж відкритого вихідного коду, до якого отримати доступ може будь-хто.

на перехід до Open Source компанію підштовхнули кілька причин. Одна з них полягає в наступній філософії компанії: найкращий спосіб створити програмне забезпечення — це публічна співпраця з тими, хто дійсно користується цим софтом.

Ще однією причиною Скобі називає те, що компанії Chef стає все складніше пояснювати, які частини програм мають відкритий вихідний код, а які ні.

Інші новини

Найкраща ціна