+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Business Insider: Facebook створила програму, що ідентифікує будь-кого, хто зареєстрований у Facebook

Business Insider: Facebook створила програму, що ідентифікує будь-кого, хто зареєстрований у Facebook

Як повідомляє Business Insider, у період між 2015-м та 2016 роком Facebook створила для внутрішнього користування додаток, що ідентифікує співробітників та їхніх друзів. Достатньо було лише навести камеру смартфона на людину, і програма відображала його ім'я та фотографію профілю.

За даними Business Insider, одна з версій програми могла ідентифікувати будь-кого, хто зареєстрований у Facebook. Однак у самій компанії стверджують, що вона могла встановлювати особи лише співробітників та їхніх друзів, які включили функцію розпізнавання осіб. Як повідомили у прес-службі Facebook, програма була створена з метою «вивчення нових технологій».

В даний час програма більше не використовується і навряд чи буде використовуватися в майбутньому. Facebook вже зіткнулася з низкою проблем, пов'язаних із технологією розпізнавання осіб. Наприклад, проти компанії подано колективний позов щодо порушення закону «Про конфіденційність біометричних даних» штату Іллінойс. Крім того, у липні цього року Facebook була оштрафована Федеральною торговою комісією США на рекордні $5 млрд за порушення конфіденційності даних користувачів.

Інші новини