+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Brand Analytics розробив та впровадив рішення з аналітики HR-бренду на основі аналізу соціальних медіа

Brand Analytics розробив та впровадив рішення щодо аналітики HR-бренду на основі аналізу соціальних медіа

Brand Analytics розробив та впровадив рішення щодо аналітики HR-бренду на основі аналізу соціальних медіа. Дана технологія дозволяє автоматично аналізувати згадки власних співробітників про компанію, які безпосередньо впливають на репутацію бренду як роботодавця. Оскільки для конкурентності бізнесу «кадри вирішують все», без контролю за репутацією, яку формують співробітники, бізнес може залишитися без кращих кадрів і під ударом.

На практиці непередбачувана поведінка власного персоналу в соцмедіа перетворюється на головний біль для багатьох керівників. Репутація бізнесу стала «колективною творчістю», яку слід контролювати. Але без технологічного рішення контроль ризиків, пов'язаних із висловлюваннями власних співробітників, реалізувати в принципі неможливо.

Автоматична HR-аналітика в реалтайм в онлайні або упакована в презентаційні звіти налаштовується «під ключ» та доступна одразу після підписки на сервіс. Можна також підключити миттєві push-повідомлення щодо ситуацій, що потребують швидкої реакції. Наприклад – скорочення штату та закриття філій. Тепер ви ніколи не пропустите проблемний для репутації чи безпеки в соцмедіа від власного персоналу. І для цього вам не доведеться витрачати власні ресурси, що часто є проблемою для впровадження рішень.

Про бренд часто пише не лише власний персонал, а й колишні співробітники та потенційні кандидати, які готуються до співбесіди або вже пройшли його. Аналіз таких відгуків на швидко множаться «робітних» відгуків також вкрай необхідний і також утруднений у ручному режимі. Для вирішення цього завдання до системи Brand Analytics включений цілий набір технологічних рішень, що дозволяють автоматично моніторити і всі подібні ресурси, і, наприклад, релевантні задачі популярні у всіх соцмережах робочі групи та інші подібні спільноти.

Інші новини

Найкраща ціна