+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Завдяки Adobe Photoshop CS5 планшетні пристрої стають повноцінною частиною творчого процесу

Нові інструменти розробки програмного забезпечення започаткували створення інтерактивних планшетних додатків з можливістю безпосереднього обміну даними з Photoshop CS5

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) представляє пакет інструментів для розробки програмного забезпечення (SDK, Software Development Kit), який дозволить розробникам усього світу створювати мобільні та планшетні програми, що взаємодіють з Adobe® Photoshop® CS5 та Photoshop CS5 Extended. Це революційне рішення допомагає поєднати зручність роботи з сенсорним екраном мобільного пристрою та обчислювальну потужність та можливості Photoshop. Випущений як оновлення нової лінійки продуктів Adobe Creative Suite® 5.5 обробник сценаріїв у Photoshop CS5 забезпечує взаємодію програм для Android™, iOS та BlackBerry та програмного забезпечення Photoshop на настільних ПК.

За допомогою цього SDK компанія Adobe розробила три програми для Photoshop CS5 на Apple iPad: Adobe® Color Lava для Photoshop®, Adobe® Eazel для Photoshop® та Adobe® Nav для Photoshop®. Ці програми призначені для створення індивідуальної палітри кольорів, малювання та доступу до найпопулярніших функцій Photoshop на планшетних пристроях. Photoshop — на всіх своїх пристроях», — розповів Джон Луаконо, старший віце-президент та генеральний директор із цифрових медіа-рішень компанії Adobe. — «Представлені нами сьогодні програми демонструють лише деякі креативні можливості роботи планшетів із Photoshop; протягом наступних місяців активна спільнота розробників Photoshop створить цілу низку приголомшливих програм для подальшої інтеграції планшетних пристроїв у творчі процеси».

Пакет інструментів Photoshop SDK стимулює подальшу розробку

Компанія Adobe розробила три супутні програми Photoshop CS5: Adobe Color Lava, Adobe Eazel та Adobe Nav. Adobe Color Lava дозволяє професіоналам пальцем змішувати кольори на iPad, створюючи власні палітри та теми, а потім переносити результат у Photoshop. Adobe Eazel, що використовує передові технології малювання, дозволяє фахівцям з комп'ютерної графіки пальцями малювати реалістичні картини та представляє новий тип взаємодії «рідкої» та «сухої» фарби. Створені роботи можна переносити у Photoshop CS5 для комбінування або подальшої обробки. Нарешті, Adobe Nav оптимізує робочий процес, дозволяючи користувачам вибирати інструменти Photoshop та керувати ними з допомогою iPad, адаптувати під себе панель інструментів, здійснювати навігацію по відкритих у Photoshop файлах, а також легко створювати нові файли. Всі три додатки передбачають найширше використання можливостей сенсорного екрану iPad, що створюють відчуття відчутності об'єктів, кращого контролю та тактильної чутливості. Перші програми працюють на Apple iPad та пристроях з операційною системою iOS, але пакет інструментів для розробки Photoshop SDK також підтримує розробку аналогічних програм для Android та BlackBerry.

SDK надає розробникам повний доступ до функцій Photoshop, зберігаючи при цьому свободу дій щодо створення нових та розширення старих додатків. Компанія Adobe вже залучила провідних розробників до спільної роботи з інтеграції планшетних та інших пристроїв у творчі процеси, які відкривають користувачам Photoshop. революційні можливості.

Інформація про ціну та доступність

Розробники вже сьогодні можуть отримати безкоштовний доступ до пакету інструментів для розробки програмного забезпечення на платформах Windows та Mac OS через Adobe Application Manager за адресою href="http://www.adobe.com/devnet/photoshop.html" target="_blank">http://www.adobe.com/devnet/photoshop.html. Користувачі Photoshop CS5 з 3 травня 2011 року зможуть скористатися можливостями взаємодії з планшетними програмами після встановлення безкоштовного пакета виправлень із adobe.com або через Adobe Application Manager.

 

Інші новини