+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Безкоштовний додаток для iPhone, призначений для боротьби з блокерами - шкідливими програмами, що обмежують доступ користувача до комп'ютера та вимагають винагороду за його відновлення

Додаток використовує коди розблокування сервісу Деблокер «Лабораторії Касперського», який дозволяє ефективно боротися із програмами-вимагачами, надаючи код розблокування. Для того, щоб скористатися цією послугою, користувач повинен мати доступ до Інтернету. При заблокованому комп'ютері на допомогу може прийти смартфон, запит з якого перенаправляється на легку мобільну версію сервісу sms .kaspersky.ru.

Деактивація блокера не означає повного позбавлення від шкідливого ПЗ, тому, крім розділу «Розблокування», до складу програми включено короткий опис продуктів, які можуть бути корисними для перевірки, лікування та подальшого захисту комп'ютера.

База даних сервісу Деблокер поповнюється в міру аналізу та аналізу зловредів експертами «Лабораторії Касперського». Щодня в неї потрапляє близько 500 нових варіацій блокерів, найактуальніші з яких відображаються на початку списку. .kaspersky.ru/viruses/deblocker">http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker.

Інші новини