+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

BBC розпочала розробку власного віртуального голосового помічника Beeb

BBC розпочала розробку власного віртуального голосового помічника Beeb

Британська телерадіомовна організація BBC розпочала розробку власного віртуального голосового помічника Beeb, який планується використовувати на сайті та у додатку iPlayer для «розумних» телевізорів. Видання The Guardian з посиланням на прес-службу компанії, повідомляє, що окремого пристрою під програми поки не буде.

Активація помічника здійснюється словом «Beeb». А для навчання та тестування сервісу компанія попросила співробітників різних регіонів країни записати голосові повідомлення. Це потрібно, щоб помічник розумів регіональні акценти мешканців.

Як зазначається, цього року ВВС видалила свої подкасти з сервісів Google. А наприкінці серпня їх приберуть і із платформи TuneIn radio. Очевидно, Beeb має стати заміною на ці платформи, оскільки вони відмовлялися надавати BBC дані про користувачів. Ще однією причиною стало зростання ринку «розумних» колонок та зниження цін на них.

За даними The Guardian, близько 20% домогосподарств Великобританії використовують подібні системи. А компанія Juniper Research ще у 2018 році стверджувала, що до 2023 року кількість пристроїв із голосовими помічниками зросте до 8 млрд одиниць. Щоправда, неясно, чи враховуються в цій кількості смартфони, планшети та «розумні» колонки або щось одне.

Однак це є серйозною проблемою. Раніше повідомлялося, що підрядні організації компанії Apple прослуховували записи, зроблені голосовим помічником Siri. При цьому було зібрано контактні дані, медичну інформацію, відомості про угоди тощо.

Інші новини