+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Static Web Apps тепер загальнодоступні

Azure Static Web Apps тепер загальнодоступний

Azure Static Web Apps - це послуга під ключ для сучасних повнофункціональних веб-додатків з попередньо створеними та попередньо обробленими статичними інтерфейсами та безсерверними серверними API. Ви зможете розробляти за допомогою популярних інтерфейсних фреймворків або статичних генераторів сайтів, швидко створювати та тестувати свої програми локально та розгортати їх за допомогою простої реєстрації, що дозволяє зосередитися на створенні програми, тоді як Azure піклується про розгортання та інфраструктуру.

За допомогою Azure Static Web Apps ви можете скористатися:

  • Глобально розповсюджений контент для виробничих додатків
  • Індивідуальні робочі процеси CI/CD від коду до хмари
  • Автоматично підготовлені середовища попереднього перегляду
  • Конфігурація користувацького домену та безкоштовні сертифікати SSL
  • Вбудований доступ до різних постачальників аутентифікації
  • Авторизація на основі маршруту
  • Спеціальна маршрутизація
  • Інтеграція з безсерверними API на основі функцій Azure
  • Спеціальне розширення для розробника коду Visual Studio
  • Багатофункціональний CLI для місцевого розвитку
Статичні веб-програми Azure працюють як з GitHub, так і з Azure DevOps, щоб підтримувати ваші програми в актуальному стані, коли ваш код змінюється без необхідності налаштовувати DevOps. Фіксація та витягування запитів ініціюють індивідуальний робочий процес для створення та розгортання вашої програми в Azure. Середовища попереднього перегляду створюються для запитів на витягування, щоб полегшити перевірку змін перед їх об'єднанням.
 
Кожна статична веб-програма Azure отримує безкоштовний сертифікат SSL, який повністю керується та автоматично оновлюється Azure. Ви можете використовувати власний домен, і в цьому випуску ми також вводимо повну підтримку кореневих доменів за допомогою записів ALIAS.
 
Статичні веб-програми Azure інтегруються з функціями Azure, щоб полегшити розширення вашої програми за допомогою безсерверних кінцевих точок API. Починаючи з цього випуску, ви навіть можете принести існуючий проект Azure Functions і використовувати його як свій API. Це дозволяє використовувати повний набір тригерів, прив'язок і розширень, які пропонує Azure Functions. Azure Functions динамічно масштабується, тому ваш додаток завжди готовий задовольнити попит ринку.
 
Аутентифікація і авторизація також вбудовані. Ви можете використовувати наш потік аутентифікації з детальною безпекою маршруту. Крім того, тепер ви можете використовувати власного постачальника посвідчень особи та інтегрувати його зі своїм статичним веб-додатком.
 
Розробка за допомогою статичних веб-програм Azure виграє від налаштованого розширення VS Code. Розширення призначене для високої продуктивності і спрощує створення статичних веб-додатків, розширення з безсерверними API, а також створення робочого процесу розгортання. Новий CLI для статичних веб-додатків Azure надає високоточну локальну копію виробничого хмарного середовища, яка імітує функції хостинг-платформи для автентифікації, користувацької маршрутизації та правил авторизації для підтримки локальної розробки.

Інші новини

Найкраща ціна