+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Site Recovery тепер можна підключити під час створення Azure Virtual Machines

Azure Site Recovery тепер можна підключити під час створення віртуальних машин Azure

 Анонсовано нову функцію в Azure Site Recovery (ASR) для подальшого поліпшення безперервності бізнесу і аварійного відновлення (BCDR) віртуальних машин Azure - онлайн-включення ASR під час створення віртуальної машини. Ця функція допоможе вам уникнути клопоту з налаштуванням аварійного відновлення окремо для різних регіонів (або зон) після створення віртуальних машин.

Коли ви переміщуєте все більше критично важливих для бізнесу додатків до Azure, їх стійкість стає першорядною. ASR є ключовим елементом пропозиції стійкості, який допомагає захистити віртуальні машини Azure від регіональних збоїв.
 
Раніше не було простого способу включити ASR під час створення віртуальної машини. Вам потрібно було запустити та виконати інший робочий процес, щоб захистити віртуальну машину від регіональних (або зональних) збоїв після запуску та запуску віртуальної машини. У нашому останньому випуску ви зможете ввімкнути ASR під час створення віртуальної машини. ASR буде одним із варіантів керування віртуальною машиною разом із тими, які наразі доступні для налаштування, включаючи моніторинг, ідентифікацію та резервне копіювання.
 
Для початку досить просто зайти на портал Azure. Зайдіть в "Віртуальні машини" і натисніть "+ Додати". Перейдіть у вкладку "Управління" і виберіть в розділі "Відновлення сайту" пункт "Включити аварійне відновлення". Зробіть відповідний вибір і приступайте до створення віртуальної машини. Після створення віртуальної машини реплікація буде автоматично включена протягом декількох хвилин.
 
Зауважте, що наразі ця пропозиція обмежена віртуальними машинами Windows і CentOS, Oracle Linux і Red Hat Linux. Аварійне відновлення від зони до зони (за регіонами) за допомогою робочого процесу створення віртуальної машини наразі також не підтримується. Підтримка неповних дистрибутивів Linux і відновлення від зони до зони аварійного відновлення буде доступна найближчим часом.

Інші новини

Найкраща ціна