+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Sentinel - виявляйте та усувайте загрози, перш ніж вони зможуть завдати шкоди за допомогою модернізованих технологій SIEM

Azure Sentinel - виявляйте та усувайте загрози, перш ніж вони зможуть завдати шкоди за допомогою модернізованих технологій SIEM

Azure Sentinel відкриє вам повну картину того, що відбувається на підприємстві. Скористайтеся хмарними технологіями та великомасштабними засобами аналітики, розробленими на основі багаторічного досвіду Майкрософт у сфері безпеки. Збільште швидкість та ефективність виявлення загроз та реагування на них за допомогою засобів штучного інтелекту (ІІ). Не відволікайтеся на налаштування та обслуговування інфраструктури безпеки. Використовуйте еластичне масштабування відповідно до своїх потреб у безпеці, скорочуючи витрати на ІТ.

Збирайте дані хмарного масштабу, що стосуються всіх користувачів, пристроїв, додатків та інфраструктури як у локальному середовищі, так і в безлічі хмар.

Виявляйте загрози, які раніше не вдавалося виявити, та зменшуйте кількість хибних спрацьовувань за допомогою рішень для аналізу та не мають аналогів засобів аналітики загроз від Майкрософт.

Досліджуйте загрози за допомогою технологій ІІ та виявляйте підозрілі дії в будь-якому масштабі, скориставшись перевагами рішень Майкрософт, розробленими на основі багаторічного досвіду у сфері кібербезпеки.

Оперативно реагуйте на інциденти за допомогою вбудованих засобів оркестрації та автоматизації стандартних завдань.

Інвестуйте в безпеку, а не в налаштування та обслуговування інфраструктури. До ваших послуг перше рішення, що надає орієнтовані на хмару технології SIEM від найбільшого постачальника хмарних служб. Обмеження сховища або запитів більше не стануть на заваді захисту вашого підприємства. Приступайте до роботи з Azure Sentinel прямо зараз. Рішення автоматично масштабується відповідно до потреб вашої організації. При цьому ви платите тільки за ресурси, які вам дійсно необхідні.

Сконцентруйтеся на швидкому виявленні реальних загроз. Зменшіть кількість помилкових спрацьовувань для санкціонованих подій за допомогою вбудованих засобів машинного навчання та бази знань, сформованої на основі щоденного аналізу трильйонів сигналів. Прискоріть попередження виявлення загроз з використанням попередньо вбудованого механізму запитів, розробленого на основі багаторічного досвіду у сфері безпеки. Переглядайте список оповіщень, впорядкованих за пріоритетністю, отримуйте корельовані дані аналізу тисяч подій безпеки за лічені секунди та візуалізуйте всі напрямки кожної атаки. Спростіть операції забезпечення безпеки та прискоріть реагування на загрози завдяки інтегрованим засобам автоматизації та оркестрації поширених завдань та робочих процесів.

Підключайтеся до всіх своїх джерел і збирайте дані, що стосуються користувачів, програм, серверів та пристроїв як у локальному середовищі, так і в будь-якій хмарі. Інтегруйте рішення з наявними засобами, такими як бізнес-додатки, інші продукти безпеки, самостійно розроблені рішення та власні моделі машинного навчання. Щоб оптимізувати рішення відповідно до своїх потреб, ви можете працювати з власними аналітичними відомостями, вузькоспеціалізованими механізмами виявлення, моделями машинного навчання та засобами аналізу загроз.

Попередня версія Azure Sentinel надається безкоштовно

Під час дії попередньої версії плата за Використання Azure Sentinel не стягується. Microsoft повідомить вас про наближення закінчення терміну дії попередньої версії. Якщо ви вирішите й надалі працювати з Azure Sentinel після цього повідомлення, з вас стягуватиметься плата за відповідними тарифами.

Імпорт даних із Office 365 здійснюється безкоштовно. Для такого імпорту потрібна ліцензія Office 365.

Три кроки для початку роботи

Створіть підписку Azure для використання безкоштовної пробної версії.

Коли у вас буде підписка Azure, перейдіть до панелі моніторингу попередньої версії Azure Sentinel.

Вивчіть документацію та короткі посібники.

Інші новини