+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Azure Maps Weather Services отримали нову функціональність

Метеорологічні служби Карти Azure отримують нові функціональні можливості

Нові карти Azure містять історичні дані про погоду, якість повітря та тропічні шторми.
 
Розробляйте рішення з підтримкою погоди та кліматології, використовуючи історичну погоду, якість повітря та функції тропічних штормів від метеорологічних служб Azure Maps.
 
Azure Maps Weather Services додала три нові функції: історичну погоду, якість повітря та тропічні шторми. Як і у випадку з іншими метеорологічними службами Azure Maps, дані для цих нових функцій надходять від провідного світового постачальника метеорологічних послуг AccuWeather. Ось особливості того, що включають ці нові функції:
 
Історична погода надає фактичні, нормальні та записують кліматологічні дані по днях, для визначеного діапазону дат, до 31 дня в одному запиті API. Історичні дані можуть бути доступні протягом періоду від 5 до 40+ років і включають інформацію про температуру, опади, снігопади, висоту снігу та градусні дні охолодження/опалення, залежно від місця розташування та обслуговування.
 
Якість повітря надає детальну інформацію про поточні та прогнозовані концентрації забруднювачів повітря та якість повітря. Прогнозна інформація доступна по годинах (найближчі 1, 12, 24, 48, 72 і 96 годин) і по днях (майбутній від 1 до 7 днів). Інформація включає рівні забруднення, значення індексу якості повітря, домінуючий забруднювач, а також короткий опис рівня ризику та запропонованих запобіжних заходів.
 
Тропічні шторми надають інформацію про опубліковані урядом активні тропічні шторми, опубліковані урядом прогнозовані тропічні шторми, місце розташування окремих тропічних штормів, опублікованих урядом, і можливість шукати опубліковані урядом тропічні шторми по роках, ідентифікатор басейну та посвідчення особи уряду. Тропічні шторми також відомі як урагани, циклони і тайфуни, в залежності від регіону світу.
 
Щоб почати роботу з метеорологічними службами Карти Azure і Карти Azure, перейдіть до документації Карти Azure і створіть обліковий запис Карти Azure безкоштовно, якщо у вас його ще немає.

Другие новости