+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure ExpressRoute – Microsoft додала можливість супутникового підключення для сервісу Azure ExpressRoute

Azure ExpressRoute - Microsoft додала можливість супутникового підключення для сервісу Azure ExpressRoute

Microsoft додала можливість супутникового підключення для сервісу Azure ExpressRoute.

Він є додатковим каналом зв'язку, який дозволяє встановлювати безпечне з'єднання між хмарою Azure і власними ЦОДами клієнтів або іншими майданчиками.

Azure ExpressRoute цікавий насамперед тим клієнтам, яким потрібне стабільне високошвидкісне підключення до центрів обробки даних Microsoft із мінімальними затримками. Ще однією перевагою сервісу є безпека зв'язку порівняно із загальнодоступними інтернет-з'єднаннями.

Досі більшість приватних підключень через Azure ExpressRoute здійснювалися через наземні телекомунікаційні мережі, що належать великим операторам зв'язку або дата-центрів. Тепер Microsoft розпочала співпрацю з компаніями SES, Intelsat та Viasat для реалізації супутникового зв'язку між інфраструктурою Azure та локальними серверами компаній.

У Microsoft зазначають, що супутникові з'єднання з Azure здійснюються через наземні станції партнерів із використанням виділеного приватного каналу.

Передбачається, що така послуга матиме найбільший попит серед клієнтів, які мають такі галузі, як авіація та нафтогазова промисловість. Наприклад, літаки в небі або нафтові вежі, розташовані далеко від цивілізації, можуть підключатися до хмарних сервісів лише за допомогою супутникового зв'язку.

 

Інші новини