+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Blockchain Development Kit for Ethereum - Microsoft випустила інструментарій для розробки програм на блокчейні Ethereum

Azure Blockchain Development Kit for Ethereum - Microsoft випустила інструментарій для розробки програм на блокчейні Ethereum

Microsoft випустила інструментарій для розробки додатків на блокчейні Ethereum. Він з'явився у системі Azure Blockchain Development Kit.

За допомогою набору Azure Blockchain Development Kit for Ethereum, який є додатком для середовища написання коду Visual Studio Code, можна створювати розумні контракти та різні програми.

Azure Blockchain — керований Ethereum-сервіс, який допомагає користувачеві запускати та взаємодіяти зі смарт-контрактами Solidity, а також інтегруватися з іншими сервісами на базі Azure, такими як Azure Flow та Logic Apps, або сервісами для зберігання даних, такими як SQL Server і Cosmos DB, — йдеться в повідомленні Microsoft.

Розширення Azure Blockchain Development Kit for Ethereum можна знайти на порталі GitHub. Розробник Microsoft і творець BuildAzure.com повідомив, що розширення підтримується як у Windows 10, так і MacOS. Він також додав, що пакет може працювати на віртуальній машині в Azure.

Ethereum є другою за величиною блокчейн-системою, яка лежить в основі однойменної криптовалюти з капіталізацією в $16,4 млрд.

Раніше корпорація Microsoft випустила перший набір засобів розробника, за допомогою якого користувачі змогли створювати програми на базі протоколу Ethereum. Клієнти сервісу отримали доступ до таких засобів як BlockApps, блокчейн-браузеру для Ethereum під назвою Ether.Camp, а також конструктору блокчейна Strato

Інші новини

Найкраща ціна