+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

AWS Outposts - AWS поділилася подробицями про керовану ITaaS-платформу

AWS Outposts - AWS поділилася подробицями про керовану ITaaS-платформу

AWS анонсувала локальну, повністю керовану ITaaS-платформу AWS Outposts на своєму попередньому заході re: Invent минулого року. Анонс викликав великий інтерес у багатьох клієнтів, які бажають отримати більше інформації. Однак лише зараз компанія вирішила поділитись подробицями про це рішення, а також інформацією про дату його запуску.

Платформа буде доступна для використання пізніше цього року.

Як і було оголошено, AWS Outposts надасть нативні сервіси, інфраструктуру та операційні моделі AWS із меншою затримкою передачі даних практично будь-якому дата-центру, колокейшену або локальним майданчикам. Рішення повністю управляється силами служби AWS, яка постачає фізичну інфраструктуру та встановлює її. Це означає, що клієнтам не слід турбуватися про оновлення або виправлення, оскільки AWS відстежує роботу Outposts, дозволяючи скоротити тривалість простоїв через неполадки та заощадити на обслуговуванні.

Клієнти, які використовують AWS Outposts, зможуть локально запускати сервіси Amazon EC (включаючи C5, M5, R5, I3en і G4, як з опціями локального зберігання, так і без них) та Amazon Elastic Block Store (Amazon EBS).

>

До запуску AWS Outposts у Amazon також буде багато інших загальнодоступних сервісів, таких як кластери Amazon ECS та Amazon EKS для додатків на основі контейнерів, кластери Amazon EMR для аналізу даних та інстанси БД Amazon RDS для. У майбутньому їх кількість зростатиме.

Outposts працює як локальне розширення регіону AWS. Сервіси, що працюють на платформі Outposts, зможуть безперешкодно взаємодіяти з будь-якими сервісами або ресурсами AWS, що працюють у хмарі.

Усі майбутні сервіси AWS також будуть сумісні з Outposts. Компанія також зазначила, що виклики API будуть реєструватися через CloudTrail автоматично і що також можна буде використовувати існуючі шаблони CloudFormation.

Як стверджує компанія, Outposts ідеально підходять для багатьох областей, включаючи виробництво, охорону здоров'я, фінансові послуги, засоби масової інформації, медіа та телекомунікаційну сферу.

Інші новини

Найкраща ціна