+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Autodesk придбав творця хмарної платформ для кінематографістів Moxion Cloud

Autodesk купує moxion Cloud, творця хмарних платформ для кінематографістів

Moxion Cloud розробляє хмарну платформу для кінематографістів. Рішення компанії дозволяє управляти нередагованими уривками з дня зйомки, які керівники відділів (режисер, оператор, керівник візуальних ефектів) можуть переглянути, щоб оцінити, як проходить зйомка і спланувати будь-яку необхідну повторну зйомку. Розробка Moxion Cloud використовувалася, зокрема, в таких постановках, як «Опівнічне небо», «Чудова місіс Мейзел» і «Матриця: Воскресіння».

Autodesk купує moxion Cloud, творця хмарних платформ для кінематографістів

Оскільки попит на контент продовжує зростати, а творці змушені робити більше за менші гроші, це придбання допомагає нам сприяти більшій співпраці та спілкуванню, а також підвищити ефективність виробничого процесу, заощаджуючи час та гроші", - сказав представник Autodesk. «Moxion керує нашими планами виробництва хмар, на додаток до нашого нещодавнього придбання Tangent Labs.

Moxion Cloud використовує такі функції безпеки, як відповідність вимогам MPAA, багатофакторна аутентифікація, видимі та невидимі водяні знаки та повне керування цифровими правами.

Придбання Moxion розширить клієнтську базу Autodesk, перейшовши від постпродакшну до виробництва на знімальному майданчику, що є критичним моментом у виробництві фільмів і серіалів. У цей час формується основна частина даних необробленого виробництва і приймаються творчі рішення, які роблять істотний вплив на наступні етапи постпродакшну.

Другие новости