+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk представила відео-чат AVA з людським виглядом і характером.

Autodesk представила відео-чат AVA з людським виглядом і характером.

Текстові чати та голосові помічники залишилися у минулому. AVA буде не тільки мати надреалістичну зовнішність, але і зможе зчитувати невербальні сигнали співрозмовника і тон його голосу.

Компанія-розробник технологій для 3D дизайну Autodesk почала працювати над своїм віртуальним помічником понад рік тому. Спочатку це був простий текстовий чатбот, що відповідає типові запити клієнтів. AVA (Autodesk Virtual Assistant) обробляла 35 000 + запитів на місяць і непогано справлялася. Вона швидко вирішувала типові ситуації, а якщо не могла впоратися сама - збирала необхідну інформацію та надсилала відповідальному співробітникові.

Заснована на машинному навчанні та розпізнаванні природної мови, її база знань наповнена записами чатів, постами на форумах, ключовими словами, синтаксисом, ідіомами тощо. Це допомагає їй краще розуміти суть запитів. Згодом вона вчиться і стає все швидше та розумніше.

Autodesk працює з Soul Machines над створенням нової версії AVA, яка матиме людське обличчя, характер, голос, здатність читати емоційні сигнали та реагувати на них. AVA зможе розпізнати невербальні сигнали людини, що недоступно для традиційних текстових чатів та голосових помічників. Таким чином, це забезпечить більш природний інтерфейс взаємодії.

Нове покоління AVA матиме реалістичне людське обличчя, спроектоване дворазовим власником «Оскара» за спецефекти директором Soul Machines Марком Сагаром; можливості підключення голосу та відео користувача. Це забезпечить глибоке персоналізоване враження завдяки тому, що AVA розпізнаватиме, інтерпретувати та реагувати на емоції, що розпізнаються за виразом обличчя, тону голосу тощо. буд. AVA також зможе реагувати на конкретні сценарії та передавати ті ж типи сигналів (емоції та тон голосу відповідно), знижуючи ризик неправильної інтерпретації;

Користувачі зможуть вибирати, чи хочуть вони спілкуватися текстом, аудіо та/або відео - як зараз із звичайними співробітниками техпідтримки.

Інші новини