+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk представив AutoCAD 2022, AutoCAD 2022 for Mac та AutoCAD LT 2022 for Mac

Autodesk представляє AutoCAD 2022, AutoCAD 2022 для Mac і AutoCAD LT 2022 для Mac

AutoCAD 2022 просуває дизайн вперед за допомогою підключених робочих процесів та автоматизації, які дозволяють зосередитися на найважливішому: створенні чудових дизайнів.
 
Повний цінностей, AutoCAD, включаючи спеціалізовані набори інструментів, пропонує програмне забезпечення САПР, якому довіряють мільйони, надає доступ до семи галузевих інструментів автоматизації для прискорення роботи, включає веб-додатки AutoCAD і мобільні додатки для доступу до можливостей AutoCAD в будь-який час і в будь-якому місці, включаючи передові нові функції.
 
Нові функції, такі як Trace і Share, змінюють вашу роботу на голові. Ви можете співпрацювати з командами та колегами в цифровому та безпечному форматі за допомогою AutoCAD з будь-якого місця. За допомогою нової функції підрахунку ви можете зменшити ручний підрахунок, заощадити час і підвищити точність за допомогою автоматичного підрахунку блоків і геометрії.
 
AutoCAD, включаючи спеціалізовані набори інструментів, надає вам доступ до галузевих наборів інструментів, таких як механіка, електротехніка та архітектура, які допомагають підвищити продуктивність, автоматизуючи завдання та надаючи бібліотеки, що містять сотні тисяч інтелектуальних деталей, символів і функцій. Перегляньте наші дослідження продуктивності, щоб побачити, як ви можете заощадити час за допомогою спеціалізованих наборів інструментів.
 
AutoCAD 2022 і веб-додатки AutoCAD і мобільні додатки об'єднують ваші можливості дизайну. Ви отримуєте гнучкість для проектування та малювання AutoCAD на настільних, веб- та мобільних пристроях. Тепер ви можете ділитися файлами DWG і позначати їх у веб- та мобільних додатках. А за допомогою веб-програми AutoCAD тепер ви можете завантажувати шаблони креслень, стилі друку та інші допоміжні файли, щоб створювати файли DWG, які краще відповідають стандартам малювання вашої компанії.
 
Окрім підключення пристрою до пристрою, за допомогою AutoCAD 2022 ви можете підключатися до інших продуктів в екосистемі Autodesk. За допомогою нової функції Push to Autodesk Docs ви можете публікувати свої креслення з AutoCAD до Autodesk Docs, а за допомогою веб-програми AutoCAD тепер можна підключатися до файлів, що зберігаються в Autodesk Docs і Autodesk Drive. Це забезпечує більш плавні робочі процеси та обмін файлами між AutoCAD 2022 та іншими продуктами Autodesk. Це ще не все. AutoCAD також підключається до провідних постачальників хмарних сховищ, включаючи Google Диск, Microsoft OneDrive, Box і Dropbox.
 
«Цьогорічний реліз є кульмінацією безперервних інновацій AutoCAD, зосереджених на автоматизації та співпраці», - говорить Мімі Хоанг, віце-президент з міжгалузевих стратегій і програм. «Це просуває дизайн вперед, щоб допомогти вам працювати розумніше, а не важче, тому у вас буде час знову зосередитися на важливому».

Інші новини

Найкраща ціна