+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk AutoCAD - інтеграція з Microsoft OneDrive та Microsoft SharePoint

Autodesk AutoCAD - інтеграція з Microsoft OneDrive та Microsoft SharePoint

Анонс нових інтеграцій з Autodesk AutoCAD для Microsoft OneDrive та SharePoint

У службах OneDrive та SharePoint втілено наше прагнення реалізувати простий та безпечний доступ до файлів саме звідти, де працює ваша команда, і так, як їй це зручно. Ми постійно намагаємося розширити ваші можливості для доступу до матеріалів та відомостей, які вам необхідні, незалежно від вашої ролі, спеціалізації чи галузі. Сьогодні ми оголошуємо про нові інтеграції з Autodesk, завдяки яким ви зможете пов'язати систему AutoCAD та її інструменти для проектування з DWG-файлами, які зберігаються у середовищах Microsoft OneDrive та SharePoint.

Для багатьох команд, що займаються архітектурою, розробкою та виробництвом, креслення та схеми систем автоматизованого проектування відіграють ключову роль у робочий процес. Зберігаючи креслення CAD та DWG-файли в середовищі OneDrive та SharePoint, фахівці отримують доступ до всіх переваг передових мобільних та класичних додатків, інструментів корпоративного класу для дотримання вимог та інноваційних засобів спільної роботи. Завдяки тісній інтеграції між інструментами та файлами виконувати завдання стає простіше, ви контролюєте робочі потоки та можете інтегрувати свої дані з бізнес-процесами. Для цих команд тісніший зв'язок між основними інструментами може суттєво змінити весь робочий процес.

Нові інтеграції з Autodesk, інноваційним рішенням у галузі автоматизованого проектування, вже пов'язують платформи OneDrive і SharePoint з інструментами для проектування, доступними в системі AutoCAD. При роботі з DWG-файлами в цих програмах ви зможете використовувати нові інтегровані команди для відкриття та редагування цих файлів DWG у класичному, мобільному та новому веб-додатку AutoCAD буквально за кілька натискань миші.

Створення проектів та чернеток у веб-додатку AutoCAD

З веб-додатком AutoCAD ви можете створювати проекти та чернетки AutoCAD на будь-якому комп'ютері. Воно забезпечує миттєвий, зручний та дистанційний доступ до останніх версій креслень без необхідності встановлення системи AutoCAD на комп'ютері. Ви можете переглядати, редагувати та створювати CAD-креслення у спрощеному веб-інтерфейсі свого локального веб-браузера. Веб-додаток AutoCAD входить до складу підписок AutoCAD і AutoCAD LT.

Зрозуміло, ви також можете відкривати DWG-файли AutoCAD безпосередньо в класичному додатку AutoCAD і використовувати повний набір інструментів, уявлень та робочих процесів.

Ми поступово розгортатимемо ці можливості для клієнтів з кінця березня 2019 р., починаючи з функцій для OneDrive сьогодні, а підтримку SharePoint додамо в найближчі тижні. Ці інтеграції — лише початок: компанії Autodesk та Майкрософт розглядають й інші можливості для інтеграції та оптимізації робочих процесів. Ми дуже хочемо дізнатися, що ви думаєте про інтеграцію функцій автоматизованого проектування та продуктів AutoCAD. Загляньте на наш сайт UserVoice і залиште свій відгук.

Крім того, доступна додаткова інформація про веб-додаток Autodesk AutoCAD:

  • Autodesk — про віддалений доступ до креслень за допомогою веб-програми AutoCAD
  • LinkedIn Learning — коротке введення в роботу з DWG-файлами у веб-додатку AutoCAD від Шона Брайанта (Shaun Bryant)

Зверніть увагу: набори функцій та можливостей, описаних у цих публікаціях, можуть змінюватись в залежності від конкретної країни чи регіону. Детальнішу інформацію про продукти, що вас цікавлять, пропоновані у вашій країні або регіоні, див. у розділі Microsoft 365, Office 365, Windows 10 або Enterprise Mobility + Security.

Інші новини