+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk припиняє підтримку Windows XP

Підтримка припиняється у зв'язку з тим, що Microsoft, у свою чергу, припиняє підтримку Windows XP 14 квітня 2014 року.

У зв'язку з цим виникає багато питань. Наводжу деякі обрані з офіційного документа Autodesk.
Якщо оновити Windows XP до Windows 7 або Windows 8, чи продовжуватимуть працювати існуючі ліцензії AutoCAD?
Після того, як ви оновите операційну систему на новішу, рекомендується перевстановити продукти Autodesk. Існуючі ліцензії на продукт залишаться в силі, проте продукт вимагатиме нового коду авторизації для роботи в середовищі нової операційної системи. доведеться купувати нові ліцензії? Так, можна продовжувати використовувати поточні продукти Autodesk з новою операційною системою. Однак, після установки доведеться отримати новий код авторизації.

Як закінчення підтримки вплине на користувачів, які володіють продуктами Autodesk і використовують їх у Windows XP і не мають можливість мігрувати в іншу ОС Windows?

Autodesk буде продовжувати підтримувати закуплені раніше продукти на Windows XP у відповідність до поточної політики підтримки продуктів.
Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемами з продуктами AutoCAD на Windows XP? До кого звернутися за підтримкою?

Можна продовжувати використовувати існуючі канали підтримки Autodesk з питань роботи AutoCAD під Windows XP для версій, які постачалися до 1 січня 2014 року. Для нових версій програмного забезпечення, придбаного після цієї дати та встановлених на операційній системі Windows XP, звертайтесь до офіційного форуму.

Інші новини