+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Atos та Google Cloud запропонують замовникам єдиний уніфікований процес для керування ідентифікаційною інформацією, керування доступом та адміністрування

Atos та Google Cloud запропонують замовникам єдиний уніфікований процес для управління ідентифікаційною інформацією, управління доступом та адміністрування

Atos повідомила, що зміцнює стратегічне партнерство з Google і модернізує два існуючі центри обробки даних Google Cloud во Франкфурті (Німеччина) та Ашберне (США) для підтримки клієнтів, які використовують бази даних Oracle. Компанія встановить на об'єктах високопродуктивні сервери BullSequana S, що дозволить замовникам ефективно обробляти свої робочі навантаження Oracle та скористатися всіма перевагами платформи Google Cloud Platform (GCP).

За інформацією компанії, Atos використовує досвід у галузі комплексного управління хмарними средами, інфраструктурних сервісів та професійної підтримки, щоб запропонувати Корпоративним користувачам баз даних Oracle повністю керований та захищений хмарний сервіс, інтегрований з платформою Google Cloud Platform. BullSequana S – це високопродуктивні, модульні та масштабовані сервери компанії Atos, які можна легко налаштувати відповідно до конкретних потреб замовника і, таким чином, оптимізувати витрати на продукти Oracle. Ці регіональні центри обробки даних пройшли сертифікацію Google Cloud для забезпечення прямого, захищеного та високошвидкісного мережного підключення для швидшого доступу до ресурсів Google Cloud.

Atos та Google Cloud запропонують замовникам єдиний уніфікований процес для управління ідентифікаційною інформацією, управління доступом та адміністрування в усіх середовищах, починаючи GCP-додатками, закінчуючи базами даних.

Рішення буде доступне в другому половині 2019 року через GCP-консоль за допомогою Google Marketplace.

Інші новини