+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Atlassian оголосила про придбання AgileCraft – розробника програмного забезпечення для контролю розробки бізнес-проектів.

Atlassian оголосила про придбання AgileCraft - розробника програмного забезпечення для контролю за розробкою бізнес-проектів.

Atlassian оголосила про придбання AgileCraft за $166 млн. Більшу частину цієї суми (близько $154 млн) буде сплачено із власних коштів покупця, а частка, що залишилася, — у вигляді його акцій з обмеженим обігом. Закрити операцію планується у квітні 2019 року.

Як зазначає видання SiliconANGLE, компанії фактично підходять один одному, оскільки програмне забезпечення AgileCraft було розроблено для роботи з інструментами Atlassian Jira та підвищення їх ефективності. За словами генерального директора Atlassian, компанії мають кілька спільних клієнтів, які використовують технології Atlassian і AgileCraft. Серед таких замовників — AT&T і Fidelity Investments.

Ці та інші клієнти, як правило, використовують Jira для планування та реалізації розробки ПЗ. А AgileCraft застосовується для того, щоб допомогти об'єднати ці команди та надати керівникам компанії ширше уявлення про ті чи інші проекти.

Аналітик із Constellation Research назвав придбання AgileCraft «хорошою стратегічною грою» Atlassian, тому що ця угода, на його думку, знижує бар'єри для розробки нових додатків, а це означає, що Atlassian зможе збільшити бізнес у цілому.

Atlassian завдяки покупці зможе спростити Agile-розробку для компаній. Вони хочуть гарну інтеграцію ПЗ, але моделі продажу та підтримки мають бути узгоджені між собою. Насамперед Atlassian має вирішити питання, пов'язані з продажем кількох продуктів у комплекті, вважає експерт.

Інші новини