+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Aspen Technology оголосила про випуск ПЗ aspenONE версії 11

Aspen Technology оголосила про випуск програмного забезпечення aspenONE версії 11

Aspen Technology оголосила про випуск ПЗ aspenONE версії 11, яка усуває бар'єри між інженерами, фахівцями з об'ємного та календарного планування та фахівцями з технічного обслуговування, дозволяючи клієнтам використовувати аналітику даних для вдосконалення виробничої діяльності та підвищення рентабельності. На думку розробника, з aspenONE версії 11 клієнти можуть значно підвищити ефективність та продуктивність.

Як зазначили в Aspen Technology, програмний комплекс aspenONE версії 11 включає оновлення пакетів aspenONE Asset Performance Management (APM), aspenONE Engineering, aspenONE Manufacturing and Supply Chainі представляє Aspen GDOT, програмне забезпечення для динамічної оптимізації, оптимізацію нафтопереробних і хімічних компаній, що працюють у складних промислових средах.\

«Оптимізація одразу кількох виробничих блоків завжди була важким завданням для багатьох нафтопереробних та нафтохімічних компаній через властиву їм складність моделей промислових об'єктів. Рішення Aspen GDOT здійснює динамічну координацію кількох виробничих установок та використовує простіший підхід з динамічним узгодженням даних та оцінкою параметрів, що має допомогти компаніям-виробникам скоротити поточні розриви в об'ємному та календарному плануванні».

За словами розробника, версія 11 програмного пакету aspenONE Asset Performance Management (APM) забезпечує інтеграцію технологій прескриптивного технічного обслуговування з об'ємним та календарним плануванням для попередження про майбутніх проблем зі станом обладнання та планування заходів для запобігання збоям та проблемам якості. Оновлений програмний пакет підвищує ефективність оперативної аналітики для безперервних та дискретних виробництв, точно визначаючи джерела відхилень у виробничих процесах та якісних характеристиках та покращуючи роботу виробничих активів.

Для інжинірингових та будівельних компаній представлена ​​версія aspenONE, на думку розробника, дає безліч переваг та можливостей для підвищення ефективності інженерного проектування, підвищення рентабельності та зниження проектних ризиків, включаючи більш високу швидкість розробки та здачі інноваційних інженерних проектів. Енергетичним і хімічним компаніям подальша інтеграція допомагає оптимізувати безліч виробничих установок у режимі реального часу, забезпечуючи високі економічні результати з усього підприємства. Виробники спеціалізованих хімічних продуктів, полімерів та фармацевтичні компанії зможуть узгоджувати свої виробничі операції з потребами ринку, використовуючи повний спектр рішень, що забезпечують синхронізацію виробництва з вимогами клієнтів.

«AspenTech прагне запропонувати рішення, які можуть допомогти підвищити рентабельність виробництва наших клієнтів. Зміни у нашому флагманському рішенні aspenONE версії 11 дають переваги для клієнтів через можливості оптимізації відразу кількох виробничих установок, інтеграцію можливостей прогнозної аналітики в технічному обслуговуванні з об'ємним і календарним плануванням, а також через покращення програмного пакету aspenONE Engineering».

В Aspen Technology повідомили, що в aspenONE версії 11 були включені локалізовані інтерфейси користувача на багатьох мовах. AspenTech випустила локалізоване програмне забезпечення одночасно з випуском англійською мовою. AspenTech пропонує локалізоване програмне забезпечення, починаючи з aspenONE версії 7.3. Якщо в минулому локалізація була окремим завданням, то тепер вона стала невід'ємною частиною процесу розробки програмного забезпечення, що проводиться у тандемі із тестуванням.

Для глобальних клієнтів з промисловими об'єктами та підприємствами в різних країнах локалізація може допомогти забезпечити узгодженість та точність роботи, дозволяючи їм використовувати одне й те саме програмне забезпечення у всіх місцях. Наявність програмного забезпечення рідними мовами забезпечує ширший доступ, оскільки використання не обмежується носіями англійської мови, стверджує розробник.

За даними Aspen Technology на квітень 2019 року майже 20 відсотків клієнтів компанії у сфері виробництва та управління ланцюгами поставок використовують локалізоване програмне забезпечення. Інженерні програми Aspen Plus, Aspen HYSYS і Aspen OnLine доступні китайською, японською та російською мовами. Такі продукти, як системи управління виробничими процесами (MES), системи вдосконаленого управління технологічними процесами (APC) та програмне забезпечення для управління ланцюжками поставок доступні деякими або всіма такими мовами:

  • Китайська
  • Французька
  • Німецька
  • Італійська
  • Японська
  • Корейська
  • Португальська
  • Українська
  • Іспанська

Інші новини