+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple презентувала оновлену навчальну програму основ програмування для дітей та школярів початкових та середніх класів Everyone Can Code

Apple презентувала оновлену навчальну програму основ програмування для дітей та школярів початкових та середніх класів Everyone Can Code

Apple  презентувала оновлену навчальну програму Everyone Can Code, яка має полегшити освоєння основ програмування для дітей та школярів початкових та середніх класів.

Програма містить нові ресурси для викладачів, а також посібник для учнів та покращені матеріали Swift Coding Club.

Крім того, з 1 по 15 грудня в магазинах Apple Store по всьому світу в рамках «Тижня вивчення інформатики» пройдуть тисячі безкоштовних уроків з програмування Today at Apple. Реєстрацію на заняття вже відкрито. Уроки організовані з опорою на інтерактивні головоломки, посібники та вправи. Початківці кодувальники зможуть дослідити блочне кодування за допомогою роботів, а ті, у кого більше досвіду, можуть почати використовувати Swift Playgrounds для вивчення концепцій кодування або кодування досвіду доповненої реальності.

Дошкільнята зможуть взяти участь у творчих заняттях з попереднього кодування в новій Coding Lab з командою Helpsters. У Apple пояснили, що це «яскраві монстри від творців «Вулиці Сезам», які люблять вирішувати проблеми та беруть участь у новій серії дошкільних програм на Apple TV+.

У керівництво для викладачів включили корисні поради щодо проведення уроків та розвитку навичок у дітей. Everyone Can Code оптимізували для VoiceOver. Програма містить відео з прихованими субтитрами та голосові описи, а також відеоролики американською мовою жестів.

Особлива програма «Розробка на Swift» створена для старшокласників та студентів. Вона включає практичні інструменти та навички, покликані допомогти в пошуку затребуваної висококваліфікованої роботи.

Творці відзначають, що ця програма може бути корисна як програмістам-початківцям, так і тим, хто вже має релевантний досвід. У «Розробці на Swift» є безкоштовний курс поглибленого вивчення інформатики.

Ті, хто успішно пройде програму, можуть претендувати на отримання офіційного галузевого сертифікату.

Як зазначили в Apple, сьогодні мільйони учнів у понад 5000 школах по всьому світу вже використовують навчальний план Everyone Can Code.

Інші новини

Найкраща ціна