+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple купила розробника систем штучного інтелекту для безпілотних автомобілів

Apple купила розробника систем штучного інтелекту для безпілотних автомобілів

Drive.ai — розробник систем штучного інтелекту для безпілотних автомобілів. Технології, які розвиває компанія, дозволяють машинам їздити дорогами самостійно, а також віддалено керувати ними. На транспортні засоби кріпляться інформаційне табло, що повідомляє про дії робомобіля іншим учасникам руху. Популярність прийшла до Drive.ai після створення системи глибокого навчання, яка розпізнає об'єкти на дорозі та допомагає автомобілю уникати зіткнення з ними.

У скільки Apple обійшлося поглинання Drive.ai, невідомо. Загальний обсяг інвестицій, які залучив стартап з моменту свого заснування і до кінця червня 2019 року, склав $77 млн. За підсумками одного з раундів фінансування компанію оцінювали в $200 млн. Джерела Axios стверджують, що Apple, швидше за все, заплатила менше ніж $200 млн.

За даними San Francisco Chronicle, раніше у червні 2019 року Drive.ai подала заяву про ліквідацію компанії та звільнення 90 працівників. Видання звернуло увагу, що в деяких колишніх співробітників стартапу оновилися сторінки в соціальній мережі LinkedIn: там тепер повідомляється, що вони займаються в Apple «спецпроектами». Axios пише, що до Apple приєдналися "десятки" інженерів Drive.ai.

Apple багато років розвиває ініціативу Project Titan, в рамках якої займається автомобільними технологіями. За одними даними, компанія хоче розробити та випустити власну електричну машину, за іншими — створити лише систему автопілота для «розумних» транспортних засобів

Інші новини