+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple змінить способи тестування програмного забезпечення під час розробки майбутніх версій iOS

Apple змінить методи тестування програмного забезпечення при розробці майбутніх версій iOS

Apple змінить способи тестування програмного забезпечення при розробці майбутніх версій iOS через помилки в iOS 13. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Зараз деякі підрозділи Apple додають нові функції до тестового складання щодня, а деякі — щотижня. Тестувальники отримують перевантажену версію системи з усіма функціями, що працюють і недопрацьовані.

Тепер тестувальники матимуть можливість вибірково вмикати або вимикати функції в iOS. Це дозволить протестувати програмне забезпечення, виключаючи вплив окремої функції на всю систему. Так розробникам легше визначатиме проблемну функцію.

Керівництво Apple сподівається, що це підвищить якість програмного забезпечення забезпечення у довгостроковій перспективі, але розробники «чують це не вперше», кажуть джерела.

Новий підхід компанія планує використовувати при розробці оновлень для всіх операційних систем, включаючи iPadOS, watchOS, macOS та tvOS.

За словами джерел, нова стратегія вже застосовується при розробці iOS 14, яка вийде 2020 року. Крім того, Apple вирішила відкласти реліз деяких функцій iOS 14 до 2021 року. Представник компанії відмовився від коментарів.

Apple офіційно випустила iOS 13 у вересні 2019 року. Власники iPhone та розробники додатків зіткнулися з цілою низкою програмних збоїв, пише Bloomberg. Деякі програми запускалися або закривалися повільно, пропадав сигнал стільникового зв'язку, а деякі функції нової версії так і не з'явилися. iOS 13 стала одним із самих проблемних оновлень в історії Apple, зазначає видання.

Інші новини