+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Антивірус для macOS - Microsoft випустив програму для захисту комп'ютерів Apple від вірусів та інших загроз за допомогою хмарного сервісу Microsoft Defender Advanced Threat Protection (Defender ATP)

Антивірус для macOS - Microsoft випустила програму для захисту комп'ютерів Apple від вірусів та інших загроз за допомогою хмарного сервісу Microsoft Defender Advanced Threat Protection (Defender ATP)

Microsoft випустив програму-клієнт для платформи Mac, призначену для захисту комп'ютерів Apple від вірусів та інших загроз за допомогою хмарного сервісу Microsoft Defender Advanced Threat Protection (Defender ATP).

Сервіс Defender ATP, оснащений функціями штучного інтелекту, призначений для виявлення вже скоєних атак на корпоративні мережі та надання допомоги системним адміністраторам у вжитті заходів у відповідь. Тобто він, у тому числі, допомагає ліквідувати наслідки тоді, коли всі інші рівні захисту хакерами були подолані.

Раніше програма, що еволюціонувала з антивірусу «Захисник Windows» (Windows Defender), називалася Windows Defender ATPі була доступна виключно у складі Windows 10. У березні 2019 р. корпорація перейменувала рішення і вперше випустила версію для комп'ютерів Mac.

Протестувати Microsoft Defender ATP могли лише підприємства, які використовують у своїй мережі не тільки комп'ютери Apple, а й ПК під керуванням Windows, а також мають передплату на хмарний сервіс Microsoft 365.

Сьогодні програма вільно доступна «в режимі попереднього перегляду» і може бути встановлена ​​на комп'ютери Apple, що працюють під керуванням операційних систем macOS Mojave, macOS High Sierra та macOS Sierra.

Візуально додаток для Mac нагадує аналогічну програму для пристроїв з Windows 10. Його інтерфейс, як і більшість програм такого роду, може відображати відомості про хід сканування на предмет вірусів і загроз, параметри захисту, а також дані про актуальність вірусних баз.

Користувачеві доступний ряд опцій для налаштування поведінки антивірусу, таких як активація та деактивація захисту в режимі реального часу, хмарний захист, автоматичне відправлення заражених файлів на сервери Microsoft для їх подальшого вивчення. Крім того, користувачі можуть створювати списки винятків як окремих файлів, так шляхів файлової системи. Сканування системи здійснюється у трьох основних режимах: швидке, повне та вибіркове. Останній дозволяє проводити перевірку конкретних файлів на вибір користувача.

Додаток поставляється з утилітою Microsoft AutoUpdate, яка відповідає за автоматичне оновлення вірусних сигнатур, а також інших продуктів Microsoft, зокрема Office 365.

Інші новини