+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Антивірус ESET NOD32 отримав нагороду «VB100» у тестуванні антивірусного програмного забезпечення на платформі Windows 2003 Server

Антивірус ESET NOD32 отримав нагороду «VB100» у тестуванні антивірусного ПЗ на платформі Windows 2003 Server

Сьогодні компанія ESET — міжнародний розробник антивірусного ПЗ та рішень у галузі комп'ютерної безпеки — повідомляє про те, що антивірус ESET NOD32 за результатами незалежного тестування на платформі Windows 2003 Server, проведеного тестовою лабораторією Virus Bulletin (www.virusbtn.com), отримав 48 нагороду «VB100». Антивірус ESET NOD32 залишається лідером галузі за кількістю нагород «VB100».

У лютневому тестуванні оцінювалася ефективність антивірусних програм для захисту серверів під керуванням ОС Windows 2003 Server. Ця операційна система широко застосовується на підприємствах практично всіх сфер діяльності. Відповідно, питання організації надійної системи захисту серверів на базі Windows 2003 Server від вірусів та шкідливого ПЗ набуває особливої ​​важливості.

Журнал «Virus Bulletin 100%» є найбільш авторитетним виданням, присвяченим проблемам боротьби з комп'ютерними вірусами та шкідливим ПЗ. Починаючи з 1998 р. фахівці журналу періодично проводять тестування, спрямовані на порівняння антивірусних засобів різних вендорів. У ході тестів оцінюється ефективність антивірусів, кількість помилкових спрацьовувань та швидкість роботи. Для отримання нагороди «VB100» антивірус, що тестується, повинен виявити всі віруси з колекції «диких» вірусів - Wild List, а також показати високий рівень детектування загроз з власної колекції Virus Bulletin. Результати тестування публікуються на сторінках журналу та в Інтернеті.

В останньому тестуванні взяли участь 27 антивірусних продуктів, розроблених провідними світовими виробниками. Антивірус ESET NOD32 продемонстрував один із найкращих результатів, виявивши 100% більшості видів вірусів та шкідливого ПЗ в режимах on-access і on-demand. Зазначимо, що ESET NOD32 виявив 100% поліморфних вірусів. Цей тип загроз відрізняє здатність «на льоту» змінювати програмний код, тому виявити такі віруси може лише антивірус, основою якого закладено технологія проактивного захисту. Крім того, ESET NOD32 показав одну з найкращих серед конкурентів швидкість сканування, а також відсутність хибних спрацьовувань.

«а серверах під керуванням ОС Windows 2003 Server реалізується маса корпоративних додатків найрізноманітнішого призначення. Без перебільшення можна сказати, що надійний захист таких серверів від дії шкідливого програмного забезпечення є запорукою безперервності бізнес-процесів сучасних підприємств, безпеки бізнесу в цілому. Компанія ESET прагне забезпечити максимальний захист клієнтів, які використовують у своїй роботі рішення Windows 2003 Server, тому результати останнього тестування антивірусів, що підтверджують високу ефективність продукту ESET NOD32, є такими важливими для нас.

Інші новини