+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Ansible Automation Platform – Red Hat випустила інтегроване рішення корпоративного класу для ІТ-автоматизації

Ansible Automation Platform - Red Hat випустила інтегроване рішення корпоративного класу для ІТ-автоматизації

Red Hat випустила Ansible Automation Platform інтегроване рішення корпоративного класу для великомасштабної ІТ-автоматизації. Прискорюючи співпрацю між ІТ-командами, платформа Red Hat сприяє зростанню операційної ефективності, зниженню ризиків та уніфікації користувальницького досвіду в умовах різноманітності ІТ-інфраструктур і технологічних доменів.

Платформа Ansible Automation поєднує в собі набір засобів автоматизації, що складається з Red Hat Ansible Tower, Red Hat Ansible Engine та Red Hat Network Automation, з оновленим SaaS-функціоналом, що підвищує інтегральну ефективність організації. На будь-якій фазі розвитку автоматизації, будь то перші кроки щодо її впровадження в рамках цифрової трансформації підприємства або ж розширення областей застосування та сценаріїв використання, платформа Ansible Automation пропонує організації все необхідне для прискореного впровадження автоматизації та подальшої експансії.

Ключові нововведення Ansible Automation Platform включають:

Ansible Content Collections – формат пакетів для більш простого керування, розповсюдження та застосування Ansible-контенту.

Automation Hub – репозиторій сертифікованого контенту у складі Ansible Content Collections.

Кошти Automation Analytics – аналітика ефективності використання засобів автоматизації в рамках Red Hat Ansible Automation Platform.

Ansible Content Collections

Ansible – це одна з найбільших спільнот розробки засобів ІТ-автоматизації з відкритим вихідним кодом. Контентна складова проекту постійно поповнюється силами Red Hat, а також незалежних розробників та компаній-партнерів. Ansible Content Collections значно полегшує роботу з цим контентом, таким як модулі, плагіни та ролі автоматизації, а також навчальні матеріали, дозволяючи виробникам випускати, а споживачам застосовувати цей контент без прив'язки до циклу випуску чергових версій Ansible.

Ansible Content Collections знижують поріг входження автоматизації, прискорюють отримання результатів та підвищують ефективність супроводу та застосування автоматизації за рахунок сертифікованих колекцій контенту з готовими засобами автоматизації.

Automation Hub

Automation Hub – це централізований репозиторій контенту. Red Hat та партнерам він допомагає поширювати свої напрацювання, а замовникам – знаходити та застосовувати сертифіковані та забезпечені підтримкою виробника колекції контенту. Бувай що такий контент представлений у Automation Hub тільки напрацюваннями Red Hat, але вересень 2019 року аналогічні плани є у Cisco, F5, Google Cloud, Microsoft, NetApp і багатьох інших партнерів спільноти Ansible.

Automation Analytics

У рамках запуску платформи Ansible Automation Platform також представлений інструментарій Automation Analytics, що дозволяє користувачам детально відслідковувати життєві показники автоматизації, включаючи статистику та дані щодо найбільш часто використовуваних модулів і ресурсів, а також відомості про стан окремих складових та середовища автоматизації в цілому. За допомогою цього інструменту замовник може оцінити ефективність своїх зусиль з автоматизації процесів у рамках окремих внутрішніх груп та між ними, а також порівняти свої успіхи із загальногалузевими показниками, дозволивши відправку анонімізований метрик автоматизації до компанії Red Hat.

Інші новини