+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon замінила СУБД Oracle на Amazon Aurora PostgreSQL та DynamoDB у всіх центрах обробки замовлень

Amazon замінила СУБД Oracle на Amazon Aurora PostgreSQL та DynamoDB у всіх центрах обробки замовлень

Amazon повідомила про переведення всіх своїх фулфілмент-центрів на власну СУБД, яка прийшла на зміну Oracle Database. Програмне забезпечення було оновлено у місцях, де зберігається товар, надходять замовлення з інтернет-магазину, де вони формуються, упаковуються та відправляються до служби доставки.

29 березня 2019 року старший провідний інженер Amazon опублікував у своєму Twitter-блозі відеоролик, в якому відображені формально останні секунди процесу міграції фулфілмент-центрів компанії на рішення Amazon Aurora PostgreSQL та DynamoDB.

Технічний директор Amazon на своїй сторінці в Twitter привітав команду Amazon Fulfillment з початком використання тільки сервісів Amazon Web Services (AWS) і назвав «найкращим днем» 2018 року той листопадовий день, коли компанія замінила сховище даних Oracle на свою систему.

Інтернет-гігант продовжує відмовлятися від софту Oracle, але до початку квітня 2019 року невідомо, як багато систем роздрібного бізнесу Amazon залишилося перевести на фірмове програмне забезпечення.

Процес міграції супроводжується періодичними заявами керівників Amazon та Oracle, які відзначають переваги фірмових продуктів та недоліки конкуруючих. Наприклад, в Oracle заявляли, що завдяки можливостям машинного навчання автономна база даних Oracle Autonomous NoSQL Database на 70% дешевше Amazon DynamoDB і забезпечує значно більш високу надійність бази даних NoSQL з доступністю 99,95%.

Засновник Oracle Ларрі Еллісон говорив, що у другому кварталі 2018 фінансового року Amazon заплатила Oracle близько $50 млн за Використання технологій. Він неодноразово ставив під сумнів здатність Amazon повністю відмовитись від продуктів Oracle

Інші новини