+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon Web Services (AWS), хмарний підрозділ компанії Amazon, оголосив про запуск нового хмарного регіону AWS

Amazon Web Services (AWS), хмарний підрозділ компанії Amazon, оголосив про запуск нового хмарного регіону AWS

Amazon Web Services (AWS), хмарний підрозділ компанії Amazon, оголосив про запуск нового хмарного регіону AWS Middle East у Бахрейні — AWS тепер налічує 69 зон доступності (Availability Zones) у 22 географічних регіонах по всьому світу.

Компанія також повідомила про плани створення ще дев'яти зон доступності в трьох інших регіонах AWS — в Індонезії, Італії та Південній Африці, без зазначення точних дат.

AWS наголосила, що розробники, стартапи та підприємства, а також державні, освітні та некомерційні організації тепер можуть запускати свої програми та обслуговувати кінцевих користувачів з її центрів обробки даних (ЦОД), розташованих на Близькому Сході.

«Хмара має шанс прибрати перешкоди для цифрової трансформації на Близькому Сході», - зазначив генеральний директор Amazon Web Services.

В даний час AWS є найбільшим постачальником хмарних послуг у цьому регіоні і вже має два центри обробки даних в ОАЕ — DataMena та Smart Hub, які були відкриті у серпні минулого року.

Її конкурент, компанія Oracle нещодавно відкрила свій ЦОД в Абу-Дабі, а Microsoft теж нещодавно запустила ЦОД у Дубаї та Абу-Дабі.

Інші новини