+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon запропонувала в ігровій формі виконувати монотонну стомлюючу роботу, що вимагає чималих фізичних навантажень

Amazon запропонувала в ігровій формі виконувати монотонну стомлюючу роботу, яка потребує чималих фізичних навантажень

Стало відомо про нову систему мотивації, яку використовує Amazon на своїх складах. Компанія, яку критикують за важкі умови праці для робітників, запропонувала в ігровій формі виконувати монотонну стомливу роботу, яка потребує чималих фізичних навантажень.

На кількох складах Amazon в США та Великобританії були запущені прості відеоігри: PicksInSpace («Деталі в космосі»), Mission Racer («Гонщик») і Castle Crafter («Будівельник замків»). Персонажі в них – це живі люди, які працюють із замовленнями. Наприклад, що швидше співробітник збере замовлення, то швидше поїде його машинка.

Гра виводиться на невеликих дисплеях на робочих місцях. Програма підказує, який предмет збирач повинен покласти у кошик. У грі реєструється завершення завдання, яке відстежується скануючим пристроєм.

Щоб більше мотивувати персонал і зробити роботу менш стомливою, Amazon дозволяє працівникам складу порівняти їхні результати з колегами. Можна зіставляти ефективність як окремих співробітників, і відділів, поверхів тощо.

Заохочення співробітників нагороджують віртуальною валютою, яку можна обміняти на брендовані товари: футболки з логотипом компанії або пляшки з водою. Сумарна чисельність персоналу на складах компанії до травня 2019 року перевищує 250 тис. осіб.

Як пише Washington Post, нова система мотивації в Amazon спрямована на «гейміфікацію низькокваліфікованої праці». Подібні ідеї реалізуються в сервісах замовлення таксі Uber і Lyft. Вони нагороджують водіїв не балами, а грошима. Наприклад, водію ставлять за мету здійснити 60 поїздок за тиждень або проїхати додаткову відстань

Інші новини