+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Agnitum випускає Outpost Antivirus Pro – новий проактивний антивірус за ціною оновлення

Outpost Antivirus Pro 2008 — персональний антивірус останнього покоління, що забезпечує захист від усіх типів сучасного шкідливого ПЗ, а також нових та прихованих загроз (zero-day malware та руткіти), заражених та шахрайських сайтів та крадіжки конфіденційних даних, що включає:
 • Швидкий та ефективний Антивірус, що захищає від усіх типів шкідливого ПЗ,
 • Антишпигун для кругового захисту від шпигунського та збереження ваших особистих даних,
 • Локальну безпеку для блокування невідомих загроз, < /li>
 • Безпечний «цифровий сейф» для зберігання конфіденційної інформації,
 • «Чорний список» адрес заражених та шахрайських веб-сайтів,
 • Самозахист для запобігання неавторизованому вимиканню захисту.
Outpost Antivirus Pro 2008 - це рішення, що поєднує:
 1. ефективний антивірус,
 2. швидкість роботи,
 3. захист від крадіжки даних,
 4. простість у налаштуванні та використанні,
 5. привабливу ціну.
Outpost Antivirus Pro 2008 гарантує цілісність додатків та надає швидкий та ефективний захист від усіх відомих типів шкідливого ПЗ:
 • від файлових, поліморфних та макро-вірусів,
 • від поштових та мережевих черв'яків,
 • від шпигунського ПЗ (spyware, в т.ч. трояни, клавіатурні шпигуни та додзвонювачі),
 • від ПЗ для захоплення контролю над ПК (botware),
 • від хакерських утиліт та програм-жартів,
 • від прихованих загроз (руткітів),
 • від шкідливих та шахрайських веб-сайтів,
 • від витоку паролів, адрес та номерів банківських карток.

Ефективний антивірус

У грудні 2007 року антивірусний сканер Outpost 2008 єдиним з російських розробок був визнаний таким, що задовольняє вимоги до нагородою журналу VirusBulletin. Кількість сигнатур у базах антивірусного модуля Outpost лише за лютий 2008 року збільшилась на 150 тисяч, що суттєво підвищило рівень виявлення шкідливого ПЗ. У тестах на виявлення сучасних поліморфних вірусів на Anti-Malware.ru (лютий 2008) Outpost 2008 отримав нагороду Bronze Anti-Polymorphic Protection Award.

Надійний захист від крадіжки даних

«Чорний список» веб-сайтів та модуль «Особисті дані» захистить ваш ПК від шкідливих та шахрайських сайтів та випадкового відправлення конфіденційної інформації на їх адресу. Робота проактивного захисту, заснована на білих списках довіреного ПЗ, робить Outpost безпечним від невідомих загроз. Antivirus 2008 включає посилений Anti-leak (модуль захисту від витоку даних). У листопаді 2007 року Outpost Firewall Pro 2008 з модулем Anti-Leak завоював перше місце з результатом «Відмінно! 100%» у тестах www.matousec.com на захист від витоку даних для 42 продуктів.

Простота та зручність

Outpost Antivirus Pro 2008 гарантує високий рівень простого захисту для користувачів з будь-яким рівнем технічних знань. У цьому допомагають функція автонавчання програми протягом першого часу роботи Outpost, а також автоматичні оновлення баз антивірусу та білого списку довірених програм. Продукт має повністю російськомовний інтерфейс, систему довідки та оперативну службу підтримки. Outpost має неперевершений механізм самозахисту, зупиняючи спроби неавторизованого відключення програми.

Технічні вимоги:

Outpost Antivirus Pro 2008 легко встановиться на ПК із частотою ЦПУ від 450 МГц (включаючи багатоядерні), при об'ємі оперативної пам'яті від 256 Мб та від 50 Мб вільного простір на диску. Outpost 2008 сумісний з усіма 32- та 64-бітними версіями Windows: Vista, Windows XP, 2000 Pro, Windows 2003 Server та 2008 Server.

Інші новини