+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представив бета-версію AI Assistant для роботи з PDF-файлами

Adobe представив бета-версію AI Assistant для роботи з PDF-файлами

Adobe (Nasdaq:ADBE) представив бета-версію AI Assistant, нового генеративного діалогового механізму на базі штучного інтелекту Reader і Acrobat. Глибоко інтегрований у робочі процеси Reader та Acrobat, AI Assistant миттєво генерує зведення та аналітичні дані з об'ємних документів, відповідає на запитання та форматує інформацію для обміну електронною поштою, у звітах та презентаціях. AI Assistant приносить генеративний штучний інтелект маси, відкриваючи нову цінність інформації, що міститься приблизно в 3 трильйонах PDF-файлів у світі.

AI Assistant використовує ті ж самі моделі штучного інтелекту та машинного навчання, що й Acrobat Liquid Mode, відзначену нагородами технологію, яка підтримує швидке читання PDF-файлів на мобільних пристроях. Ці запатентовані моделі забезпечують глибоке розуміння структури та змісту PDF-файлів, підвищуючи якість та надійність результатів AI Assistant. 

«Генераторний штучний інтелект обіцяє більш інтелектуальну роботу з документами, перетворюючи інформацію в PDF-файлах у корисний, інформаційний і професійно контент, що виглядає», — сказав Абхігян Моді, старший віце-президент Document Cloud. "PDF є фактичним стандартом для найбільш важливих документів у світі, і можливості, представлені сьогодні, - це лише початок тієї цінності, яку AI Assistant може надати за допомогою додатків та сервісів Reader та Acrobat".

Негайне надання нової цінності

Клієнти Acrobat Personal, Pro та Teams, а також учасники пробної версії Acrobat Pro можуть використовувати бета-версію AI Assistant, щоб працювати продуктивніше вже сьогодні, а функції Reader з'являться найближчими днями та тижнями. Жодних складних реалізацій не потрібно. Просто відкрийте Reader або Acrobat та почніть працювати з новими можливостями, включаючи:

 • AI Assistant: AI Assistant рекомендує питання, що базуються на змісті PDF-файлу, і відповідає на запитання про те, що міститься в документі, — і все це через інтуїтивно зрозумілий діалоговий інтерфейс.
 • Генеруюче резюме. Отримайте швидке уявлення про зміст довгих документів за допомогою коротких оглядів у зручних для читання форматах.
 • Інтелектуальні цитати. Спеціальна система атрибуції Adobe та власний штучний інтелект генерують цитати, тому клієнти можуть легко перевірити джерело відповідей AI Assistant.
 • Зручна навігація. Клікабельні посилання допомагають клієнтам швидко знаходити те, що їм потрібно в довгих документах, дозволяючи їм зосередитися на вивченні та діях з найважливішою інформацією.
 • Форматований висновок: попросіть AI Assistant об'єднати та відформатувати інформацію в основні висновки, текст для електронних листів, презентацій, звітів тощо. Кнопка «копіювати» дозволяє легко вирізати, вставляти та передавати далі.
 • Повага до даних клієнтів. Функції AI Assistant у Reader та Acrobat регулюються протоколами безпеки даних, і ніякий вміст документів клієнтів не зберігається та не використовується для навчання AI Assistant без їхньої згоди.
 • Крім PDF: клієнти можуть використовувати AI Assistant з усіма типами форматів документів (Word, PowerPoint, стенограми зустрічей тощо).

Інновації глобального стандарту

PDF – це місце, де окремі особи та організації зберігають найважливішу інформацію. Через тридцять років після того, як Adobe винайшла PDF, Acrobat залишається золотим стандартом читання, редагування та перетворення PDF-файлів. Acrobat присутній усюди — на настільних комп'ютерах, в Інтернеті, на мобільних пристроях, у вигляді окремої програми та вбудований у провідні браузери та програми для підвищення продуктивності, такі як Microsoft та Google.

AI Assistant у Reader та Acrobat має обмеження, що дозволяють усім клієнтам – від приватних осіб до найбільших підприємств – можуть впевнено використовувати ці функції. Безпека корпоративного рівня та управління інформацією доступні для великих бізнес-клієнтів. AI Assistant розроблений відповідно до процесів Adobe AI Ethics. Використовуючи AI Assistant у Reader та Acrobat, Adobe застосовує незалежний від LLM підхід, вибираючи найкращі у своєму класі технології, які підходять для широкого спектру сценаріїв використання клієнтів. Adobe забороняє LLM проводити навчання на основі даних клієнтів Adobe. 

Продуктивність для всіх

AI Assistant в Reader та Acrobat перетворює довгі документи та велику інформацію на корисну інформацію та простий для розуміння та корисний контент. Менеджери проектів тепер можуть сканувати, узагальнювати та поширювати основні моменти зустрічей за лічені секунди. Відділи продажів можуть персоналізувати презентації та відповідати на запити клієнтів за лічені хвилини. Студенти можуть скоротити час, який вони витрачають на пошук інформації, проводячи дослідження, та приділяти більше часу аналізу та розумінню. Команди по роботі з соціальними мережами та маркетингу можуть швидко відображати основні тенденції та проблеми у щоденних оновленнях для зацікавлених сторін. AI Assistant оптимізує час, необхідний для складання електронного листа або сканування будь-якого виду контракту, забезпечуючи продуктивність працівникам інтелектуальної праці та споживачам у всьому світі. 

Майбутнє інтелектуальної взаємодії з документами

Сьогоднішнє оголошення сигналізує про початок реалізації концепції Adobe щодо використання генеративного штучного інтелекту для переосмислення цінності цифрових документів. Adobe має великий план розвитку можливостей AI Assistant:

 • Аналіз кількох документів та типів документів. AI Assistant працюватиме з кількома документами, типами документів та джерелами, миттєво отримуючи найважливішу інформацію звідусіль.
 • Створення, редагування та форматування за допомогою штучного інтелекту. Минулого року клієнти відредагували мільярди документів у програмі Acrobat. AI Assistant спростить швидке створення перших чернеток і допоможе з редагуванням тексту - миттєво змінюючи голос і тон, скорочуючи довжину тексту та пропонуючи дизайн та макет контенту.
 • Інтелектуальна творчість. Ключові функції Firefly, сімейства творчих генеративних моделей Adobe та Adobe Express спрощують будь-якій людині завдання зробити свої документи більш творчими, професійними та особистими.
 • Поліпшення спільної роботи над документами за допомогою рецензування за допомогою штучного інтелекту. Цифрова співпраця – це те, як робота проходить від чернетки до завершення. А завдяки збільшенню кількості спільно використовуваних документів на 75% порівняно з минулим роком, у Acrobat відбувається більше спільної роботи, ніж будь-коли. Генеративний ІІ спростить процес, аналізуючи відгуки та коментарі, пропонуючи зміни і навіть виділяючи та допомагаючи вирішувати суперечливі відгуки.

Ціни та доступність

Клієнти Reader та Acrobat отримають доступ до всього спектра можливостей AI Assistant через новий додатковий план підписки, коли AI Assistant вийде з тестування бета.

До того часу нові функції AI Assistant доступні в бета-версії для планів підписки Acrobat Standard і Pro для індивідуальних користувачів та груп на настільному комп'ютері та в Інтернеті англійською мовою, а протягом наступних кількох тижнів функції стануть доступними для клієнтів Reader для настільних комп'ютерів англійською мовою — і це без додаткової оплати. Інші мови для наслідування. Приватна бета-версія доступна корпоративним клієнтам.

Інші новини

Найкраща ціна