+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представила програму для діагностики автомобілів Project Car Smarts, яка використовує аналітичну платформу Adobe Analytics

Adobe представила програму для діагностики автомобілів Project Car Smarts, яка використовує аналітичну платформу Adobe Analytics

Adobe представила програму для діагностики автомобілів Project Car Smarts, яка використовує аналітичну платформу Adobe Analytics.

За допомогою нового продукту, на думку розробників, автомобілісти стануть більш підготовленими перед зверненням до автосервісу з будь-якої несправності. Це має знизити вартість ремонту або, принаймні, зробити його більш прозорим.

Project Car Smarts можна користуватися як у браузері з будь-якого комп'ютера, так і в мобільному пристрої за допомогою окремої програми.

Програма, підключившись до спеціального телематичного пристрою, зможе збирати велику діагностичну інформацію про автомобіль. Система відстежує манеру водіння конкретного водія, витрата палива, заряд батареї, середня кількість обертів за хвилину, навантаження на мотор та інші параметри.

Зібравши дані про стан двигуна та акумуляторної батареї та зіставивши їх з манерою водіння, програма може порекомендувати автовласнику змінити стиль керування машиною, щоб не допустити виходу з ладу певних вузлів та агрегатів. Також додаток дасть рекомендацію щодо заміни запчастин, якщо така потреба виникне.

Крім того, дані про стан автомобілів в узагальненому анонімному форматі будуть надсилатися транспортним компаніям, щоб вони могли відстежити конкретні проблеми в машинах зі свого автопарку та розуміти, як їх вирішити.

Директор з управління продукту Adobe Analytics на презентації Project Car Smarts порівняв роботу програми з інструментом для оцінки продуктивності батареї в iPhone і зазначив, що нове рішення «поліпшить водіям уявлення про експлуатацію автомобілів»

Інші новини

Найкраща ціна