+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представила оновлення Photoshop для ПК та iPad

Adobe представила оновлення Photoshop для ПК та iPad

На заході Adobe Max 2021 є оновлення Photoshop для ПК та iPad. Нові можливості в додатку засновані на штучному інтелекті і спрощують роботу з зображеннями.

З оновленням користувачі мають доступ до інструменту вибору об'єкта з автоматичним накладенням маски при наведенні курсора. Adobe Sensei AI виявляє краї об'єкта та підсвічує його. Нова функція виявляє більшість об'єктів, але поки точно не справляється зі складними формами з нерівними краями. Adobe також повідомила, що покращила інші інструменти для виділення та виділення. 

Зараз в "Фотошопі" є функція, що дозволяє автоматично наносити маски на всі об'єкти сцени окремо. Інструмент також працює на сенсейському ШІ.

Adobe також розширила бібліотеку нейронних фільтрів. Тепер, крім функцій розгладження тону шкіри і контрастної регуляції, користувачам доступні фільтри для гармонізації, об'єднання ландшафтів і коригування передачі кольору. Гармонізація дозволяє легко поєднувати дві фотографії між собою. Фільтр може накладати зображення фону та переднього плану з вирівнюванням кольору, яскравості та шуму. Крім того, користувачі зможуть копіювати стилі фотографій і застосовувати їх в інших проектах. Тепер користувачам не потрібно витрачати час на створення ідентичного стилю. 

Adobe також вдосконалила градієнти, функції керування кольором, взаємодію між Photoshop та Illustrator — векторні фігури з Illustrator можна копіювати та вставляти у Photoshop, зберігаючи заливку, обведення, режим накладання та прозорість.

Інші новини