+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe показала чергову функцію для After Effects - перетворення рухів людини на відео на анімацію

Adobe показала чергову функцію для After Effects - перетворення рухів людини на відео на анімацію

Adobe показала чергову функцію свого відділу досліджень та розробки для After Effects, яка може автоматично відстежувати рухи людей та застосовувати їх до анімації. Технологія Body Tracker виявляє рухи людського тіла у вихідному відео, щоб створити 18 ключових точок відстеження на руках, тулубі та ногах, які потім можуть бути використані для анімованого персонажа. Подібно до того, як Adobe Character Animator може відстежувати вираз обличчя, ця функція може бути швидким способом створення 2D-анімації тіла.

Технологія також може створювати контурну маску навколо тіла, яку можна використовувати різними способами, наприклад, для градації кольору відео та виділення переднього плану. Її також можна використовувати для простого створення контуру навколо об'єкта, який необхідно видалити за допомогою інтелектуального заповнення, що автоматично замальовує виділення залежно від оточення. Функція також корисна для додавання рухомої графіки або інших об'єктів до тіла, що відстежується - наприклад, якщо користувач хоче анімувати сцену, в якій персонажі грають в баскетбол, можна зробити так, щоб м'яч залишався відстеженим в руках персонажа.

Ця функція використовує платформу штучного інтелекту Adobe Sensei, яка була навчена на більш ніж 10 000 зображень з ручною ідентифікацією точок тіла. Дослідник Adobe Джимей Янг (Jimei Yang) під час демонстрації зазначив: «Я можу легко зв'язати точки відстеження з відповідними регуляторами мого персонажа, щоб можна було передавати ключові кадри».

Body Tracker призначений не для того, щоб замінити процес анімації, а скоріше, щоб зменшити кількість створюваних вручну ключових кадрів та заощадити час. Його можна розглядати як потужний додатковий інструмент, дуже схожий на сторонні плагіни на кшталт Duik Bassel - безкоштовний інструмент анімації персонажів, який автоматично налаштовує гуманоїдні структури і створює цикли ходьби. «Ми сподіваємося, що аніматори будуть задоволені результатами, які можуть стати відправною точкою та заощадити багато часу при створенні кінцевого продукту»

Нову функцію буде показано на щорічній конференції Adobe з дизайну Max під час виступу Sneaks, де демонструються можливості експериментальної лабораторії. Хоча не всі функції Sneaks потрапляють у кінцевий продукт, деякі перетворюються на реальний і дуже корисний інструмент (на зразок інтелектуальної заливки Content-Aware Fill). Тож можна сподіватися, що Body Tracker теж незабаром з'явиться у After Effects.

Інші новини