+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe After Effects навчився видаляти небажані об'єкти з відеозаписів

Adobe After Effects навчився видаляти небажані об'єкти з відеозаписів

В останньому оновленні відеоредактора After Effects від компанії Adobe з'явився новий довгоочікуваний інструмент. «Content-Aware Fill» - це гумка для ваших відеозаписів, яка допоможе видаляти небажані об'єкти.
У роботі нового інструмента задіяні алгоритми Adobe AI Sensei. Вони можуть аналізувати фон та автоматично видаляти непотрібні тіні, логотипи, дроти, мікрофони та інші непотрібні об'єкти. У наведеному нижче прикладі показано, як можна видалити флагштоки та туристів зі сцени відеоролика з історичним замком. Потрібно просто виділити непотрібні предмети на відео та створити спеціальний шар заливки, який проаналізує вміст та рух у кадрі для оптимального видалення.

Adobe також покращила апаратне прискорення для кодеків HEVC. Це повинно допомогти прискорити обробку відео в цих форматах та підвищити продуктивність експорту проекту на YouTube та інші платформи. Крім цього, було додано оптимізацію роботи з двома відеокартами. Для роботи зі звуком з'явилася нова функція, яка автоматично заглушує навколишні звуки, зокрема музику, під час сцен із діалогами. Оновлення вже доступне для передплатників Adobe Creative Cloud.

Інші новини

Найкраща ціна