+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє версію програми Photoshop.com Mobile для платформи Android

Нове ПЗ з'явилося менше ніж через місяць після випуску рішення Photoshop.com Mobile для iPhone, яке миттєво стало одним з найпопулярніших безкоштовних програм для мобільної платформи Apple. З появою нової програми користувачі платформи Android отримають у своє розпорядження простий та зручний інструмент для редагування фотографій, корекції кольору та моментального обміну фотографіями. Програма Photoshop.com Mobile розширює можливості мобільних телефонів, оснащених камерами, і дозволяє переглядати фотографії, розміщені в Інтернеті або телефоні, безпосередньо з програми. Програма розповсюджується безкоштовно та вже сьогодні доступна в магазині Android Market. вони зможуть керувати зростаючою колекцією фотографій на своїх мобільних пристроях, - говорить Дуг Мек (Doug Mack), віце-президент і генеральний керуючий підрозділи споживчих рішень, що розміщуються в компанії Adobe. – Програмне забезпечення Photoshop.com Mobile є чудовим рішенням для редагування фотографій та їх надсилання до Інтернету та дозволяє здійснювати ці операції кількома рухами. Програма стане ідеальним доповненням для камер, що використовуються в мобільних телефонах на платформі Android".

Можливості обміну та редагування фотографій на мобільному телефоні


Програма Photoshop.com Mobile для платформи Android пропонує власникам стільникових телефонів зручні базові можливості з редагування фотографій, у тому числі функції кадрування, обертання та дзеркального відбиття.Для створення легкого ефекту розмивки, а також для корекції експозиції, насиченості, зміни тону або перетворення фотографії на чорно-білу, можна скористатися фільтром Soft Focus. Оскільки все редагування можна скасувати, користувачі можуть бути впевненими у повному збереженні вихідних знімків. Після редагування фотографій на мобільному пристрої Android користувачі можуть вивантажувати фотографії з телефону в Інтернет під своїм профілем на сайті Photoshop.com для перегляду та подальшого завантаження фотографій з будь-якого підключеного до Інтернету комп'ютера.
Крім того, рішення Photoshop.com Mobile для платформи Android підтримує функції, доступні лише у телефонах Android. Користувачі можуть в автоматичному режимі вивантажувати фотографії в альбоми на сайті Photoshop.com у фоновому режимі, навіть якщо вимкнено програму Photoshop.com Mobile. Користувачі сайту Photoshop.com мають у своєму розпорядженні до 2 Гб безкоштовно простору на диску для зберігання фотографій, що відповідає приблизно 1500 фотографій. Новий інтерфейс Android API з підтримкою вкладок дозволяє переглядати як локальний контент, так і контент в Інтернеті. Разом з тим, браузер Android Photo Browser дає користувачеві можливість легко переходити від однієї фотографії до іншої, забезпечуючи легкий і зручний доступ до повноцінних фотоколекцій на мобільному пристрої.

Сімейство Adobe Photoshop

< br> Ключовими продуктами сімейства Photoshop є пакети Adobe Photoshop® CS4 та Photoshop CS4 Extended, які доповнені іншими рішеннями, що дозволяють користувачам з будь-яким рівнем підготовки максимально вдосконалювати свої фотографії. Програма Photoshop Lightroom® призначена для професійних фотографів або "просунутих" любителів. Рішення Photoshop Elements включає в себе зручні інструменти для обробки та публікації фотографій корисні творчим фотоентузіастам. Нарешті, фотографи можуть скористатися інструментами сайту Photoshop.com для безкоштовного редагування фотографій та їх подальшої публікації на сайтах соціальних мереж або через онлайн-галереї Photoshop.com.

 

Інформація про ціну та доступність


Програма Adobe Photoshop.com Mobile для платформи Android доступна для безкоштовного завантаження в онлайн-магазині Android Market. Додаткову інформацію про програму Photoshop.com Mobile для платформи Android можна отримати за адресою http://mobile.photoshop.com/android.

 

Інші новини