+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представить інноваційні оновлення відео додатків Creative Cloud на міжнародній виставці NAB

Майбутнє відеододатків Adobe:

На виставці NAB 2014 Adobe відкриє завісу над дивовижною магією інновацій, яка незабаром стане частиною професійних відеододатків Adobe.

Основні вдосконалення включають:

  • Нові можливості монтажу відео в Premiere Pro CC для економії часу. Серед нових функцій - шаблони динамічного тексту, які дають можливість редагувати текст із композицій After Effects CC безпосередньо в Premiere Pro CC; функція автоматичного збереження Creative Cloud для резервного копіювання проектів, а також додаткові можливості маскування та відстеження. Останні дозволяють точно встановити область маски, яка повторюватиме всі рухи об'єкта. Це особливо зручно для розмиття осіб та логотипів, що гідно оцінять монтажери новинних. передач. Крім того, новий ефект Master Clip у Premiere Pro та SpeedGrade здатний змінити ефекти, застосовані до вихідного кліпу, у всіх його примірниках.
  • Оновлення в After Effects CC включають ефект Key Cleaner, забезпечує максимально якісну обробку краю при заміні фону навіть у сильно стислому або не чіткому матеріалі; крім того, інтеграція Typekit з Premiere Pro CC в After Effects CC відкриває доступ до бібліотеки шрифтів, що безперервно зростає, загальною вартістю понад 30 тис. дол. США, які можна використовувати в настільних системах.

Інші новини