+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Director 11 доступний на продаж!

Adobe Director дозволяє багаторазово використовувати готові мультимедійні матеріали при розробці інформаційного наповнення та програм, що публікуються на дисках CD та DVD, громадських терміналах, а також в Інтернеті. Додаток надає практично необмежені можливості обробки мультимедійних матеріалів. У розпорядженні користувачів дві мови написання сценаріїв, підтримка формату DVD-Video, засоби публікації матеріалів на різних платформах, крім того, рішення, що пропонується, тісно інтегрується з пакетом Flash.

Завдяки підтримці великої кількості мультимедійних форматів, Director допомагає оптимізувати робочий процес. Запропонована середовище розробки забезпечує всіма необхідними інструментами створення мультимедійного інформаційного наповнення. Додавання інтерактивних аудіо та відео-фрагментів, векторної та растрової графіки, різноманітних шрифтів та багато іншого дозволить створювати яскраву і приваблюючу увагу користувачів продукцію.

Зручний інтерфейс користувача, єдиний для всіх продуктів серії Macromedia, зробить вашу роботу більш ефективною і дозволить скористатися перевагами тісної інтеграції з пакетом Macromedia Flash. Програма також дозволяє створювати інформаційне наповнення для людей з обмеженими фізичними можливостями. Розповсюджуйте створені вами матеріали на дисках CD і DVD, зберігайте їх у корпоративній мережі інтранет або публікуйте свою продукцію в мережі Інтернет, де вона буде доступна для 300 мільйонів користувачів, які мають програвач Macromedia Shockwave Player.

У програмі реалізована інтеграція з іншими продуктами Adobe. Так, в проекти Director 11 можна додавати файли SWF, програвати їх у Director і Shockwave та редагувати при допомоги Adobe Flash CS3 Professional.

Director 11 підтримує безліч доповнень, створених незалежними розробниками, працює з двигуном Ageia PhysX і містить можливості 3D-візуалізації.

Інші новини