+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis оголосила про впровадження оновленої платформи Acronis Cyber ​​Cloud 8.0 у хмарних ЦОД

Acronis оголосила про впровадження оновленої платформи Acronis Cyber ​​Cloud 8.0 у хмарних ЦОД

Acronis оголосила про впровадження оновленої платформи Acronis Cyber ​​Cloud 8.0 у хмарних ЦОД. Компанія почала розгортати оновлену версію платформи, що містить понад 40 додаткових можливостей, які стануть доступними у всіх дванадцяти центрах обробки даних по всьому світу вже на початку листопада 2019 року. Це дозволить усім сервіс-провайдерам отримати додаткові можливості для зростання бізнесу в області кіберзахисту. Оновлені функції раніше були доступні лише для локальної версії флагманського рішення Acronis для захисту даних (розширена версія Acronis Cyber ​​Backup Advanced). Тепер ці можливості стали загальнодоступними і дозволять сервіс-провайдерам забезпечувати сучасний рівень кіберзахисту, незалежно від того, наскільки великими, складними чи просунутими є інфраструктура і робочі навантаження їхніх клієнтів.

Можливості Acronis Cyber ​​Cloud 8.0, відзначені розробником:

  • Ефективне групове управління, яке підвищує швидкість та якість надання послуг та скорочує адміністративні накладні витрати.
  • Функції аварійного відновлення даних, які спрощують створення пілотних проектів та прискорюють впровадження рішень у замовників, що підвищує продаж послуг сервіс-провайдерів.
  • Покращене ліцензування та керування функціями, завдяки якому спрощується продаж додаткових послуг та пропозиція розширених функцій аварійного відновлення даних.

«Традиційних методів захисту даних вже недостатньо для того, щоб компанії зберігали конкурентоспроможність та розширювали свій бізнес. У в тому числі це стосується сервіс-провайдерів та їх клієнтів – як малого бізнесу, так і великих корпорацій. Платформа Acronis Cyber ​​Cloud 8.0 дозволяє спростити управління кіберзахистом, підвищити ефективність та надійність для всіх середовищ та робочих навантажень»

Масштабоване управління групами пристроїв та планів резервного копіювання є істотним розширенням можливостей ключового сервісу Acronis Cyber ​​Cloud – Acronis Cyber ​​Backup Cloud, яке дозволяє сервіс-провайдерам обслуговувати великих корпоративних замовників зі складною інфраструктурою, стверджують у Acronis.

В Acronis зазначили, що партнери отримають підтримку резервного копіювання і відновлення баз даних Oracle і платформи SAP HANA, а також захист кластерів Microsoft SQL Server і Microsoft Exchange Server. Партнери зможуть оцінити понад 25 додаткові функції Acronis Cyber ​​Backup Cloud, такі як:

  • Резервне копіювання віртуальних машин на Hyper-V без установки агента, що дозволяє заощадити час і ресурси на роботу та встановлення програми агента.
  • Автоматична нотаризація архівів резервних копій для незалежної перевірки незмінності конкретних файлів.
  • Менеджер відновлення при запуску для відновлення машин за лічені хвилини, навіть якщо операційна система на машині не завантажується. Він працює без додаткових завантажувальних носіїв або підключення до мережі. Рішення Acronis Disaster Recovery Cloud також отримало низку додаткових інструментів для забезпечення безпеки, відповідності вимогам політик та правил при наданні послуг. Основні зміни включають можливість використання зашифрованих резервних копій для виконання аварійного перемикання, автоматичного аварійного відновлення даних за допомогою захищених паролей, а також аварійного відновлення для кількох мереж клієнта.

З урахуванням того, що кіберзагрози постійно змінюються, Acronis також постійно вдосконалює функції рішень, пов'язані з справжністю даних. Ключові зміни для Acronis Notary Cloud дозволять постачальникам послуг включати верифікацію даних за допомогою загальнодоступного сайту – таким чином не потрібно застосовувати інтерфейс користувача Acronis Notary Cloud для перевірки файлів.

Усі ці зміни, за словами розробника, наголошують на прагненні Acronis до того, щоб забезпечити повним кіберзахистом усіх своїх партнерів та клієнтів – надаючи їм безпеку, доступність, конфіденційність, справжність та безпека даних (так звані п'ять векторів кіберзахисту – SAPAS). Зосереджуючись на простих, ефективних та надійних рішеннях у сфері кіберзахисту, Acronis надає для сервіс-провайдерів та їхніх клієнтів можливість долати зростаючу складність ІТ-систем, вирішувати нові виклики в плані безпеки, а також знижувати витрати на забезпечення повного кіберзахисту.

Інші новини

Найкраща ціна