+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Backup 12.5 Advanced

Acronis Backup 12.5 поставляється у двох варіантах: стандартному (Standard) та розширеному (Advanced). Acronis Backup довів свою ефективність повномасштабної системи резервного копіювання для гібридного середовища. Простий та зручний веб-інтерфейс забезпечує надійне резервне копіювання та відновлення фізичних, віртуальних та хмарних серверів із будь-якої точки світу.

Ключові покращення Acronis Backup 12.5:

Незалежні плани роботи з даними

Тепер можна створювати окремі незалежні плани на виконання операцій, пов'язаних із резервним копіюванням, включаючи реплікацію резервних копій, валідацію, конвертацію у віртуальні машини та очищення старих резервних копій (cleanup).

Ієрархічна модель управління

Додано можливість створення «Відділів» (так званих «Unit»-ів) у рамках організації з делегацією управління виділеним адміністраторам.

Панелі моніторингу, попередження та звіти

  • Змінено схему відпрацювання «алертів»: якщо умова, що призвела до виникнення «алерта», більше не виконується, попередження автоматично дезактивується. Наприклад, попередження та нестача вільного місця у сховищі резервних копій автоматично забирається, якщо місце було звільнено.
  • Додано нові типи попереджень, які можуть вирішувати ситуації, що не детектуються раніше, такі як «очікувана резервна копія не була створена внаслідок вимкненого агента», «зависання процесу резервного копіювання», «резервне копіювання було пропущено внаслідок конфлікту розкладів з іншим завданням» та інші.


Панель моніторингу теж зазнала значних змін і тепер її можна налаштовувати на будь-який смак та колір шляхом додавання «віджетів», які, у свою чергу, містять додаткові налаштування та є інтерактивними, забезпечуючи максимальну зручність в управлінні.

Автоматизація керування завантажувальним диском за допомогою скриптів

Насамперед це нововведення стане в нагоді адміністраторам на середніх і великих підприємствах, де автоматизація IT процесів буває запорукою виживання.

Acronis Active Protection

Acronis Active Protection став тепер доступним і в корпоративній лінійці продуктів, а не тільки для домашніх користувачів.

На машині запускається відповідний Acronis Active Protection Service сервіс і починає відстежувати несанкціоновані модифікації файлів за допомогою спеціального драйвера над файловою системою.

Acronis Notary та Acronis ASign

Acronis Notary та Acronis ASign призначаються для забезпечення гарантії незмінності даних та цифрового підпису документів відповідно.

Інші новини

Найкраща ціна