+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Disaster Recovery Service визнаний фахівцями Gartner найзручнішим сервісом з аварійного відновлення даних

Сервіси з аварійного відновлення даних (Disaster Recovery as a Service) з'явилися у відповідь на потребу компаній у зниженні показника загального часу відновлення IT-інфраструктури, а також у проведенні більш частих та недорогих тестів на тлі обмежених можливостей корпоративних IT- служб. За прогнозом Gartner, до 2018 року кількість організацій, які вдаються до аварійного відновлення у формі послуги, перевищить кількість підприємств, які використовують традиційні методи відновлення.

Acronis Disaster Recovery Service – це комплексний сервіс для резервного копіювання та аварійного відновлення ефективно захищає файли, сервери та цілі дата-центри. Рішення максимально оптимізує показники директивного терміну відновлення (RPO) та директивного часу відновлення (RTO) та спеціально створено для малих та середніх компаній, які чутливі до втрати даних та простою, пов'язаному з програмними та апаратними збоями.

Acronis Disaster Recovery Service є гібридним «хмарним» сервісом, який може копіювати дані клієнтів на локальні сервери або в будь-який із «хмарних» дата-центрів Acronis. Рішення включає елементи автоматизації, що значно знижує загальну вартість обслуговування. Відновлення всіх найважливіших систем компаній-клієнтів здійснюється через 40 хвилин після збою.

Інші новини