+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Backup & Recovery 11.5 для Microsoft SharePoint - новинка від Acronis російською мовою з підтримкою агента для Microsoft SharePoint

Дозволяючи комбінувати роботу з образами дисків та даними додатків, рішення Acronis забезпечує захист системи SharePoint без застосування кількох програмних агентів та планів резервного копіювання. Одна резервна копія Acronis може використовуватися як для повного відновлення самого сервера з образу диска, так і для коректного відновлення індексованих даних SharePoint за рахунок використання API. Такий підхід підвищує надійність і швидкість резервного копіювання, заощаджує ресурси зберігання, а також забезпечує вибіркове відновлення даних SharePoint. Резервне копіювання забезпечує повний захист сервера та дозволяє відновлювати дані на рівні об'єктів SharePoint. Для відновлення будь-яких об'єктів, включаючи диски, файли та бази даних SharePoint, а також для повного відновлення сервера, використовуються одні й ті самі резервні копії та єдиний зручний інтерфейс.

Основні функції

  •  Резервне копіювання будь-яких серверних ролей ферми SharePoint за один прохід.
  • Резервне копіювання баз даних контенту SharePoint (SQL Server) за один прохід.
  • Використання однієї і тієї ж резервної копії для відновлення будь-яких об'єктів, включаючи диски, файли, бази даних або весь сервер.
  • Утиліта Acronis SharePoint Explorer для відновлення окремих вузлів та документів SharePoint.

Інші новини