+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy придбала розробника платформи Process Intelligence для комплексного аналізу бізнес-процесів

Abbyy придбала розробника платформи Process Intelligence для комплексного аналізу бізнес-процесів

Abbyy стала власником компанії TimelinePI, яка розробляє рішення для комплексного аналізу бізнес-процесів. Вона планує використати напрацювання TimelinePI для розширення можливостей власних продуктів для бізнес-аналітики. Засновники компанії перейдуть працювати до Abbyy.

TimelinePI була заснована в США у 2015 р.

Вперше про можливе входження TimelinePI до складу Abbyy стало відомо у травні 2019 р. Усі умови угоди між компаніями тримаються в таємниці. Співзасновники TimelinePI розвиватимуть продуктову лінійку ABBYY. Розробники, маркетологи та співробітники відділу продажів компанії приєднуються до глобальної команди ABBYY.

Придбання TimelinePI – перший крок Abbyy у роботі за новим для неї напрямом аналізу бізнес-процесів та одночасно стратегічна інвестиція. За даними аналітичної компанії Gartner, світовий обсяг ринку Process Mining склав $160 млн, і експерти компанії Research and Markets вважають, що до кінця 2022 р. він зросте до $1,42 млрд і надалі демонструватиме щорічне 50-відсоткове зростання.

> Далі розвиток створеної TimelinePI платформи стане для Abbyy одним з основних елементів стратегії компанії на нових для неї ринках. Розробка TimelinePI поєднує актуальні технології штучного інтелекту та можливості оперативного контролю бізнес-процесів. За рахунок цього вона дозволяє в реальному часі отримувати розгорнуті відомості про продуктивність співробітників компанії, що оцінюється, можливі ризики для бізнесу і вузькі місця в роботі компанії. Інформація, що надається платформою, дає розуміння відповідності актуального стану справ регламенту або, наприклад, надає можливість оцінити рівень ефективності впровадження тієї чи іншої ІТ-системи.

Платформа TimelinePI для розуміння та вимірювання бізнес-процесів доповнить власні технології Abbyy з інтелектуальної обробки інформації, які отримують корисні відомості з потоку даних. В Abbyy впевнені, що це поєднання буде потрібне у страхових компаніях, фінансових організаціях, держустановах, а також у промисловості, телекомунікаціях та інших галузях. Наприклад, напрацювання Abbyy та TimelinePI стануть у пригоді банкам для спрощення процедур реєстрації клієнтів, схвалення кредитів та надання інших послуг.

Своїм замовникам Abbyy планує пропонувати платформу як у складі своїх існуючих рішень, так і окремо.

Інші новини

Найкраща ціна